دانلود فیلم تایگر شروف

دانلود فیلم هندی رئیس بزرگ رئیس كوچك 2022 Bade Miyan Chote Miyan زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی رئیس بزرگ رئیس كوچك 2022 Bade Miyan Chote Miyan زیرنویس فارسی

باده میان و چوته میان، یا فیلم هندی رئیس بزرگ رئیس كوچك با شخصیت‌های متضاد و روش‌های بدخواهانه خود، باید بر اختلافات خود غلبه کنند و برای انتقال مجرما...

اکشن |
2022 |
ساخت هند
رتبه IMDB رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم هندی گاناپات 2023 Ganapath دوبله فارسی

دانلود فیلم هندی گاناپات 2023 Ganapath دوبله فارسی

در سال ۲۰۷۰ جایی که یک امپراطور بی رحم خون مردم را در شیشه کرده است، همه منتظر هستند قهرمانشان انها را نجات دهد و...

اکشن |
2023 |
ساخت هند
رتبه IMDB 3.3 رتبه راتن تومیتوز 18 رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم هندی جنگ 2019 War زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی جنگ 2019 War زیرنویس فارسی

یک سرباز هندی به دنبال مربی خود می رود که در نتیجه یک کشتار غیرمنتظره سرکش شده است اما در این حین ....

اکشن |
2019 |
ساخت هند
رتبه IMDB 7 رتبه راتن تومیتوز 71 رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم هندی قهرمان بزرگ 2014 Heropanti زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی قهرمان بزرگ 2014 Heropanti زیرنویس فارسی

دو جوان با وجود منظره خشونت آمیزی که در آن زندگی می کنند عشق پیدا می کنند.

اکشن |
2014 |
ساخت هند
رتبه IMDB 5.3 رتبه راتن تومیتوز 32 رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم هندی شورشی 3 2020 Baaghi 3 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی شورشی 3 2020 Baaghi 3 زیرنویس فارسی

فیلم درباره دوبرادر به نام رونی و ویکرام است که یک رابطه جدانشدنی دارند در این حال اتفاق خاصی رخ میدهد که ویکرام مجبور میشود به مسافرت برود،در این سفر...

اکشن |
2020 |
ساخت هند
رتبه IMDB 2 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم هندی دانشآموز سال 2 2019 Student of the Year 2 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی دانشآموز سال 2 2019 Student of the Year 2 زیرنویس فارسی

یک دانش آموز باید با قلدرها روبرو شود و بر موانع ، اعم از دانشگاهی و عاشقانه ، غلبه کند تا جایزه دانش آموز سال کالج خود را بدست آورد.

اکشن |
2019 |
ساخت هند
رتبه IMDB 2 رتبه راتن تومیتوز 6 رتبه متاکریتیک 2.4
دانلود فیلم هندی قهرمان بازی 2 2022 Heropanti 2 دوبله فارسی

دانلود فیلم هندی قهرمان بازی 2 2022 Heropanti 2 دوبله فارسی

«هروپانتی 2» درباره مردی است که شبها به مردم کمک میکند. خواه نجات کسی از دزدی یا آدم ربایی باشد. این مرد همیشه آنجاست دولت هند متوجه این موضوع می شود ...

اکشن |
2022 |
ساخت هند
رتبه IMDB 4 رتبه راتن تومیتوز 17 رتبه متاکریتیک -

بیوگرافی تایگر شروف:

جی همنت شروف (Jai Hemant Shroff) معروف به تایگر شروف بازیگر و رزمی کار هندی است که عمدتاً در فیلم های هندی بازی می کند و جزو محبوب ترین بازیگران مرد هندی است. تایگر شروف در 2 مارس 1990 در خانواده جکی شروف بازیگر معروف و قدیمی هندی و همسرش عایشا شروف تهیه کننده فیلم متولد شد و در مدرسه آمریکایی بمبئی تحصیل کرد. تایگر از سنین جوانی علاقه شدیدی به هنرهای رزمی و رقص نشان داد که پایه و اساس آینده شغلی او را در بالیوود گذاشت. در سال 2014 موفق به دریافت کمربند مشکی درجه پنج افتخاری تکواندو شد. او با استعداد استثنایی، ورزشکاری و حضور کاریزماتیک خود در سینما، جایگاهی برای خود در صنعت فیلم هند ایجاد کرده است

 

شروع بازیگری تایگر شروف:

شروع و تثبیت بازیگری: تایگر شروف اولین بازیگری خود را در سال 2014 در فیلم هندی هروپانتی یا فیلم هندی قهرمان بزرگ به کارگردانی سابیر خان انجام داد. او علیرغم اینکه تازه وارد بود، به خاطر بازی های چشمگیر، حرکات رقص روان، و سکانس های اکشن قوی اش تحسین گسترده ای را به دست آورد. تصویر او از مرد جوانی که برای عشقش در مقابل همه مشکلات می جنگد، باعث جلب توجه مخاطبان شد و او را به عنوان یک استعداد امیدوار کننده در صنعت سینما معرفی کرد. شیمی او با همبازی اش کریتی سانون مورد تحسین قرار گرفت و موفقیت فیلم در باکس آفیس موقعیت تایگر را به عنوان یک ستاره در حال ظهور تثبیت کرد. این فیلم در باکس آفیس به موفقیت فروش 9.8 میلیون دلاری رسید و مورد تحسین مخاطبان و منتقدان قرار گرفت.

ورود به دنبای فیلم های اکشن هندی: تایگر شروف پس از اولین بازی خود، شروع به بازی در مجموعه ای از فیلم های اکشن بازی کرد که مهارت های هنرهای رزمی و مهارت های ورزشی او را به نمایش می گذاشت. فیلم هایی مانند فیلم هندی تایگر شروف باغی (2016)، باغی 2 (2018)، و باغی 3 (2020) و باغی 4 شهرت او را به عنوان یکی از قابل پرداخت ترین قهرمانان اکشن بالیوود تثبیت کردند. فداکاری او برای اجرای بدلکاری های خودش و پیش بردن مرزهای سکانس های اکشن باعث تحسین او از سوی منتقدان و تماشاگران شده است. در سال 2016 او همچنین در فیلم ابرقهرمانی A Flying Jatt اثر Remo D’Souza در کنار ژاکلین فرناندز نقش یک معلم هنرهای رزمی را ایفا کرد که قدرت های فوق العاده ای به دست می آورد.

فیلم های هندی با رقص: علاوه بر فیلم‌های اکشن، تایگر شروف در فیلم‌هایی مانند مونا مایکل (2017) نیز تطبیق پذیری خود را به عنوان یک رقصنده نشان داده است، جایی که او یک رقصنده خیابانی را با الهام از مایکل جکسون افسانه‌ای به تصویر کشیده است. حرکات رقص روان، زمان بندی بی عیب و نقص و اجراهای چشم نواز او را در بین طرفداران رقص بالیوود محبوب کرده است. این سومین همکاری شروف با سابیر بود که نتوانست موفقیت زیادی به دست آورد و در گیشه ناموفق بود.

آغاز موفقیت های تایگر شروف: در سال 2019، شروف در فیلم اکشن جنگی سیذارت آناند در کنار بازیگر ستاره هندی هریتیک روشن بازی کرد. این فیلم به پرفروش‌ترین فیلم بالیوودی آن سال تبدیل شد و به عنوان پرفروش‌ترین فیلم اکران شده شروف در آن زمان و یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های پرفروش دوران حرفه‌ای تایگر شروف معرفی شد. فیلم هندی جنگ با فروش 63 میلیون دلار بزرگترین درآمد خالص در داخل کشور هند بود و یک رکورد تاریخی ایجاد کرد. این فیلم به عنوان یک موفقیت بزرگ در گیشه ظاهر شد و به پردرآمدترین فیلم هندی بالیوود در سال 2019 و یکی از پردرآمدترین فیلم‌های هندی تمام دوران تبدیل شد.

در سال 2022 مجددا در دنباله اکشن 2022 Heropanti 2 در مقابل تارا سوتاریا بازی کرد و در سال 2023، شروف در فیلم اکشن علمی تخیلی ویکاس باهل به نام فیلم هندی گاناپات Ganapath بازی کرد، که در آن دوباره با کریتی سانون همبازی شد. جدیدترین و مورد انتظارترین فیلم شروف، فیلم اکشن علی عباس ظفر به نام فیلم هندی رئیس بزرگ رئیس كوچك است که در سال 2024 اکران می شود و در آن با آکشی کومار همکاری خواهد کرد.

 

فیلم های تایگر شروف:

1) فیلم هندی هروپانتی (2014): این فیلم اکشن عاشقانه به کارگردانی سابیر خان اولین حضور تایگر شراف در بالیوود را رقم زد. او نقش اصلی را در کنار کریتی سانون ایفا کرد.

2) فیلم هندی باغی (2016): به کارگردانی سابیر خان، این اکشن هیجان انگیز Tiger Shroff را در نقش یک رزمی کار نشان می دهد که برای نجات عشق خود به ماموریت می رود.

3) فیلم هندی یک جت پرنده (2016): به کارگردانی Remo D’Souza، این فیلم ابرقهرمانی با بازی Tiger Shroff در نقش یک ابرقهرمان بی میل با قدرت های ماوراء طبیعی.

4) فیلم هندی مونا مایکل (2017): این فیلم اکشن موزیکال به کارگردانی سابیر خان، تایگر شراف را در نقش یک رقصنده خیابانی به نمایش گذاشت که مایکل جکسون را بت می‌داند.

5) فیلم هندی باغی 2 (2018): این اکشن مهیج به کارگردانی احمد خان به عنوان دنباله ای بر فیلم “باغی” محصول 2016 خدمت کرد. تایگر شروف دوباره نقش رونی را بازی کرد، سربازی که ماموریتی را برای یافتن یک کودک گم شده آغاز می کند.

6) فیلم هندی دانشجوی سال 2 (2019): این درام عاشقانه به کارگردانی پونیت مالهوترا دنباله ای بر فیلم “دانشجوی سال” در سال 2012 بود. تایگر شروف در نقش روهان ساچدف، دانشجوی کالج سنت ترزا بازی کرد.

7) فیلم هندی جنگ (2019): به کارگردانی سیذارت آناند، این اکشن هیجان انگیز تایگر شراف را در کنار هریتیک روشن نشان می دهد. شروف نقش خالد رحمانی، یک سرباز هندی را بازی کرد که وظیفه داشت مرشد خود را که از بین رفته بود، شکار کند.

8) فیلم هندی باغی 3 (2020): این اکشن مهیج به کارگردانی احمد خان به عنوان سومین قسمت از فرنچایز “باغی” عمل کرد. تایگر شروف در نقش رونی که برای نجات برادر ربوده شده خود به سوریه سفر می کند، دوباره بازی کرد.

9) فیلم هندی هروپانتی 2 (2022): «هروپانتی 2» درباره مردی است که شبها به مردم کمک میکند این مرد همیشه آنجاست دولت هند متوجه این موضوع می شود و او را به روسیه می فرستد که در آنجا دچار مشکل شده است.

10) فیلم هندی گاناپات (2023) – یک اکشن هیجان انگیز به کارگردانی Vikas Bahl با بازی Tiger Shroff در نقش اصلی است و در سال 2023 اکران شد.

11) فیلم هندی رئیس بزرگ رئیس كوچك (2024): یک فیلم اکشن مهیج به نویسندگی و کارگردانی علی عباس ظفر و تهیه کنندگی ظفر و بازی آکشی کومار و تایگر شروف در نقش‌های اصلی است.

 

فیلم های آینده تایگر شروف:

این بازیگر هندی سه فیلم برای اکران در سال 2024 در لیست فیلم های هندی جدید 2024 دارد. مهمترین و مورد انتظارترین فیلم او به نام رئیس بزرگ رئیس کوچک در دسامبر 2024 اکران خواهد شد. در این فیلم هندی جدی او با بازیگر معروف آکشی کومار همبازی شده است و میتوان گفت این دومین فیلم اکشن هندی او در همکاری با ستارگان بالیوودی است.

فیلم بعدی او به نام فیلم هندی دوباره سینگهام به عنوان فصل سوم سریال محبوب پلیس بالیوود عمل می‌کند. در لیست بازیگران ارائه شده اسامی مانند آجی دوگان، کارینا کاپور، دپیکا پادوکن، آکشی کومار، تایگر شروف و جکی شروف دیده می شود. هنوز خلاصه داستانی از فیلم توسط عوامل ارائه نشده است اما همین لیست بازیگران معروف می تواند دلیل خوبی برای قرار دادن این فیلم هندی در صدر لیست فیلم های هندی جدید باشد. تایگر شروف در این فیلم با پدرش یعنی جکی شروف همبازی شده است. البته  Singham Again در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و طبق اخبار قرار است در 15 آگوست امسال پخش شود.

سومین فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است فیلمی هیجان انگیز و دلهر آور به کارگردانی جاگان شاکتی است. تایگر شروف در این فیلم با بازیگرانی مثل دیشا پاتلانی و ویویک اوبروی همبازی است.

 

موفقیت ها و جوایز تایگر شروف:

او برای فیلم هندی قهرمان بزرگ هروپانتی برنده جوایزی مانند سوپراستار آینده، بهترین دبیوی بازیگر، بهترین بازیگر مرد شد و توانست از هشت نامزدی هفت جایزه را کسب کند. او همچنین برای دو فیلم باغی و یک جت پرنده سه جلیزه را کسب کرد مانند بهترین رقصنده و بهترین بازیگر مرد فیلم های اکشن شد.

تایگر شروف، فراتر از کارش در صفحه نقره ای، به خاطر رژیم تناسب اندام منظم و تعهدش به حفظ فیزیک بدنی مناسب شهرت دارد. حضور او در رسانه‌های اجتماعی اغلب تمرین‌های شدید، تمرین‌های رزمی و سبک زندگی پرماجرا او را به نمایش می‌گذارد و میلیون‌ها دنبال کننده را برای داشتن زندگی سالم‌تر و فعال‌تر الهام می‌بخشد. او به تازگی و در سال 2023 برنده خوش استایل ترین بازیگر هندی فیلم های اکشن شده است.