دانلود فیلم و سریال کره ای

دانلود سریال ناگت مرغ  2024 Chicken Nugget زیرنویس فارسی

دانلود سریال ناگت مرغ 2024 Chicken Nugget زیرنویس فارسی

چوی مین آه به دفتر پدرش سر میزند و وارد یک دستگاه عجیب و غریب میشود که دچار دگرگونی میشود. چوی سان من و کو باک جونگ برای یافتن پاسخ وحشت می کنند.

2024 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 6.2 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم دختر پنجه بوکسی  2023 Knuckle Girl زیرنویس فارسی

دانلود فیلم دختر پنجه بوکسی 2023 Knuckle Girl زیرنویس فارسی

یک زن بوکسور آینده دار زندگی خود را به خطر می اندازد تا خواهرش را از دست یک گروه تبهکار دنیای اموات نجات دهد.

اکشن |
2023 |
ساخت ژاپن
رتبه IMDB 5.3 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال انگل: خاکستری 2024 Parasyte: The Grey زیرنویس فارسی

دانلود سریال انگل: خاکستری 2024 Parasyte: The Grey زیرنویس فارسی

گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و برای افزایش قدرت خود تلاش می کنند جنگ می کنند.

2024 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 7.2 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم همشهری ها  2024 Citizen of a Kind زیرنویس فارسی

دانلود فیلم همشهری ها 2024 Citizen of a Kind زیرنویس فارسی

پس از اینکه آتشسوزی لباسشویی او را نابود میکند، یک مادر مجرد توسط یک طرح فیشینگ صوتی فریب میخورد. او تصمیم می گیرد تا از جنایتکاران پشت آن تحقیق کند.

اکشن |
2024 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 6.3 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال ملکه اشک ها 2024 Queen of Tears  زیرنویس فارسی

دانلود سریال ملکه اشک ها 2024 Queen of Tears زیرنویس فارسی

بک هیون وو و هونگ هه این رابطه پرتنشی را هم در خانه و هم در محل کار دارند. اما پس از تصمیم گیری در مورد آینده خود، هیون وو به دیدار خانواده خود می رود...

2024 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 8.5 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم می خواهم والدینت را بشناسم  2022 I Want to Know Your Parents زیرنویس فارسی

دانلود فیلم می خواهم والدینت را بشناسم 2022 I Want to Know Your Parents زیرنویس فارسی

یک دانش آموز کلاس هشتم خودکشی می کند اما نه قبل از نوشتن نام دانش آموزان قربانی. سپس والدین آنها به مدرسه فراخوانده می شوند و جنگ در مورد وصیت نامه اد...

درام |
2022 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 6.6 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم فرار از موگادیشو  2021 Escape from Mogadishu زیرنویس فارسی

دانلود فیلم فرار از موگادیشو 2021 Escape from Mogadishu زیرنویس فارسی

در خلال جنگ سال 1991، پرسنل و خانواده های هر دو کشور کره جنوبی و سفارتخانه های کره شمالی یک هدف مشابه دارند: فرار از موگادیشو.

اکشن |
2021 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 7 رتبه راتن تومیتوز 95 رتبه متاکریتیک 71
دانلود سریال به سامدالری خوش آمدید   2023 Welcome to Samdal-ri زیرنویس فارسی

دانلود سریال به سامدالری خوش آمدید 2023 Welcome to Samdal-ri زیرنویس فارسی

مادر چو یونگ پیل که یک غواص بوده به دلیل پیش بینی اشتباه هواشناسی جانش را از دست می دهد. او برای محافظت از جان مردم شهرش یعنی سامدالری، تصمیم می گیرد ...

2023 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 8.1 رتبه راتن تومیتوز 89 رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال ملکه طلاق 2024 Queen of Divorce زیرنویس فارسی

دانلود سریال ملکه طلاق 2024 Queen of Divorce زیرنویس فارسی

ماهرترین حلال طلاق کره و یک وکیل عجیب و غریب که راه حل هایی برای ازدواج های مشکل دار ارائه می دهد و همسران خیانتکار را در این فرآیند مجازات می کند.

2024 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 7.6 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال گل هایی که در شب شکوفا می شوند  2024 flowers that bloom at night زیرنویس فارسی

دانلود سریال گل هایی که در شب شکوفا می شوند 2024 flowers that bloom at night زیرنویس فارسی

یک عاشقانه خطرناک بین نسخه چوسون یک قهرمان بیوه با ماسک و یک افسر تنبل آغاز می شود.

2024 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 8.3 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -

فیلم و سریال های کره ای مدتی است که در ایران نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. پیشرفت زیادی که کره ای ها در سال های اخیر داشتند بینندگان بیشتری را به سمت تولیدات سینما کره کشانده است. در این بخش شما قادر به دانلود فیلم کره ای و دانلود سریال کره ای خواهید بود.

نقطه عطفی در سینمای کره

در دهه ۲۰۰۰، یکی از پر فروش ترین هالیوود فیلم Oldboy از کره جنوبی بود که به شدت مورد توجه فیلم سازان سراسر جهان و انجمن های فیلم بین المللی قرار گرفت. این فیلم به سرعت به یک اثر تاریخی تبدیل شد و در لیست فیلم های زیبای جهان قرار گرفت.

همچنین، فیلم های دیگری همچون Parasite، Train to Busan و The Handmaiden نیز توانستند توجه انجمن های فیلم بین المللی را به خود جلب کنند.

به اصطلاح، هالیوود کره جنوبی قابل توجهی دارد، که اغلب بخش هایی از آن، با خود مختصر شده اند و به ب ضعف خود دشمنی هایشان را احساس می کنند. اما کره جنوبی نتوانسته است تمام فیلم سازان این دنیا را به چالش بکشاند، با این حال، اثرات آن بر بخش فیلم های آمریکایی اغلب چشمگیر بوده است.

بهترین بازیگران کره ای

بازیگرانی همچون Park Shin-hye، Gong Yoo، Lee Min-ho، Kim Soo-hyun و Song Hye-kyo به طور معمول دوست داشتنی ترین بازیگران فیلم و سریال کره‌ای به حساب می‌آیند. این بازیگران به عنوان چهره های پرطرفدار با فن‌هایشان در قسمت سینما و تلویزیون دنیایی را برای خود شکل داده‌اند.

بهترین کارگردانان کره‌ای

با توجه به نظرسنجی ها و بازخورد‌های گوناگون مخاطبان و منتقدین، بهترین کارگردانان فیلم و سریال کره‌ای شامل بخش های Jung Woo-sung، Bong Joon-ho، Park Chan-wook، Kim Jee-woon و Im Sang-soo می‌باشند. این کارگردانان با الهام از منظره های شگفت انگیز و الگو های زیبا، برای خود بهترین فرصت را پیدا کردند.

بهترین فیلم های کره ای

Parasite : در Parasite، یک خانواده فقیر تلاش می‌کند که به هر طریقی بتوانند رنگی به روی دیوار مرتفع خانه‎های ثروتمندان بزنند و به همین دلیل خود را به خدمت‎کاری یک خانواده شیک و مجلل می رسانند و ماجراهای جانبی ای ایجاد می شود که شما را مجذوب این فیلم می کند. همین حالا دانلود فیلم parasite را از نماشات انجام دهید و از دیدنش لذت ببرید

Oldboy  : داستان Oldboy درمورد یک شخصی با نام اوته سا است که به جرم مستی بازداشت و به مدت ۱۵ سال در یک اتاق کوچک نگهداری شده است. هربار که اوته دست به خودکشی می زند توسط افرادی که مشخص نیست از کجا می آیند و چه کسانی هستند معالجه شده و دوباره به اتاق برگردانده می شود. بعد از 15 سال که اوته از زندان آزاد می شود، به دنبال پاسخ برای دلیل این داستان می رود. برای دانلود فیلم oldboy با لینک مستقیم از نماشات استفاده کنید

Memories of Murder :فیلم خاطرات یک قاتل سریالی ( Memories of Murder ) یک فیلم جنایی و درام به کارگردانی بونگ جون هو محصول سال ۲۰۰۳ کره جنوبی است. داستان فیلم در خصوص پرونده‌ای از قتل‌های زنجیره‌ای در کره جنوبی است که در دههٔ ۸۰ میلادی رخ داد.دانلود فیلم خاطرات قتل ، فیلمی جذاب با لینک مستقیم،  از نماشات به صورت رایگان امکان پذیر است

Train to Busan : فیلم قطار بوسان ( Train to Busan ) یک فیلم اکشن و دلهره‌آور دربارهٔ مردگان متحرک به کارگردانی یان سنگ-هو محصول سال ۲۰۱۶ سینمای کره جنوبی است. داستان فیلم در خصوص زمانی است که اعلام می‌شود یک بیماری ویروسی مرموز به سرعت در حال گسترش در سرتاسر کره است، حکومت نظامی برقرار می‌شود

A Tale of Two Sisters : داستان دختری است که از بیمارستان روانی ترخیص شده و به خانه بر میگردد. او باید در خانه به همراه پدر، مادر ناتنی و خواهرش زندگی کند. این فیلم در جشنواره پورتو (فانتاس پورتو) عنوان بهترین فیلم را از ان خود کرد.

The Wailing : قتل های مرموزی که حتی شاهدانش هم دچار جنون شده اند و افسر پلیس دست و پا چلفتی که مسئول رسیدگی به این پرونده است.دانلود فیلم جذاب شیون را همین حالا شروع کنید

Joint Security Area : فیلم “منطقه امنیتی مشترک” (Joint Security Area) ساختهٔ سال ۲۰۰۰ میلادی و به کارگردانی پارک چان ووک، یک فیلم درام و هیجان‌انگیز اکشن است. این فیلم در منطقهٔ دمیلیتاریزه (DMZ) کره های شمالی و جنوبی اتفاق می‌افتد. داستان این فیلم درباره‌ی تحقیق در خصوص یک حادثه‌ی شلیک مرگبار درون DMZ است. بازیگران این فیلم شامل سونگ كانگ-هو، لی بيونگ-هان و لی یانگ-هی می‌باشند.

The Man from Nowhere : فیلم مردی از هیچ‌کجا (به کره‌ای: 아저씨؛ به انگلیسی: The Man from Nowhere) یک فیلم اکشن-دلهره‌آور محصول سال ۲۰۱۰ میلادی کرهٔ جنوبی و به کارگردانی لی جانگ-بام است. داستان فیلم در خصوص یک مامور ویژه بازنشسته است که در یک سری معاملات مواد مخدر خطرناک و پیچیده درگیر می‌شود تا یک دختر بچه بی‌گناه را از مرگ نجات دهد.شاید بتوان این فیلم را در بخش فیلم عاشقانه کره ای دسته بندی کرد.

My Sassy Girl : فیلم My Sassy Girl یک فیلم کمدی عاشقانه کره ای محصول سال ۲۰۰۱ به کارگردانی Kwak Jae-yong و با بازی Jun Ji-hyun و Cha Tae-hyun است. داستان فیلم بر اساس یک داستان واقعی است که در قالب پست های بلاگ نویسی توسط Kim Ho-sik نوشته شده و سپس به رمان داستانی تبدیل شده است. فیلم در کره جنوبی بسیار موفق بود و بالاترین فروش کمدی های تاریخ کره جنوبی بود. خلاصه داستان فیلم: فیلم داستان عشق گایون و دختر پررو است. گایون دانشجوی مهندسی است که نمی‌تواند عشق خود به نام دختر پررو را فراموش کند.

بهترین سریال های کره ای

در نماشات شما می توانید جدیدترین سریال های کره ای را به صورت رایگان دانلود کنید و یا به تمشاای آنلاین انها بپردازید. در زیر لیستی از بهترین و جدیدترین سریال های کره ای را برای شما فراهم کرده ایم.

Stranger Things : داستان سریال Stranger Things در یک شهر خیالی به نام هاوکینز در ایالت ایندیانا و در دهه 1980 میلادی جریان دارد این سریال دربارهٔ ناپدید شدن پسری نوجوان به نام ویل بایرز است و با راهی‌شدن دوستان و خانواده‌اش به دنبال اتفاقات عجیبی می‌گردد.داستان فصل دوم نیز یک سال بعد از فصل اول رخ می‌دهد و شخصیت‌های اصلی سریال را در برابر چالش‌های جدیدی قرار می‌دهد. سریال Stranger Things از سال 2016 توسط شبکه نتفلیکس منتشر شد

Love’s Emergency Landing : داستان سریال “Love’s Emergency Landing” یا به عنوان معروفترین نام آن “Crash Landing on You” یا “به زمین نقشه بریختن عاشقانه” دربارهٔ یک خانم تجاری به نام یون سارا (با بازی سون یین کیم) است که به طور تصادفی با پاراشوت خود در مرز کره شمالی فرو می‌افتد. در طول فوتبال، یک سرگئی استخباراتی به نام ریونگ هی جونگ (با بازی هیون بین سو) او را می‌بیند و تصمیم می‌گیرد به او کمک کند تا به سلامت به کره جنوبی برگردد

در این سریال دو خلبان جوان از نیروی هوایی کره شمالی نیز به او کمک می‌کنند و عاشقانه‌ای بین ریونگ هی جونگ و یون سارا شکل می‌گیرد.آنها، بین دو کشور دشمن، تلاش می‌کنند تا عشقشان را مخفی نگه دارند و در عین حال، برای پیدا کردن راه برگشت یون سارا به کره جنوبی، باید با قوانین و محدودیت‌های کره شمالی مبارزه کنند.

سریال “Love’s Emergency Landing” یا “Crash Landing on You” بازیگری قوی، داستان شگفت‌انگیز و موسیقی زیبایی دارد .

It’s Okay to Not Be Okay : داستان سریال “It’s Okay to Not Be Okay” یا به زبان فارسی “اشکالی ندارد که اوکی نباشی” دربارهٔ یک مرد به نام مون کانگ ته (با بازی کیم سو هیون) است که یک مربی حرفه‌ای در یک بیمارستان روانپزشکی است. او خود دچار اختلال روانی است و با تلاش خود، به طور مداوم برای بهبود خود و دیگران تلاش می‌کند.

در این سریال، کانگ ته با یک زن جوان به نام مون یو ریم (با بازی سئو یه جی) آشنا می‌شود. یو ریم یک کتابدار است که به دلیل شرایط زندگی سخت، خود را در تنهایی نگه داشته و سعی می‌کند از دنیای بیرون فاصله بگیرد. اما با ورود کانگ ته به زندگی او، روابطش با دیگران تغییر می‌کند و دوباره شروع به زندگی می‌کند.

در حالی که کانگ ته و یو ریم با مشکلات و روان‌شناسی خود مبارزه می‌کنند، آنها با چالش‌های جدید روبرو می‌شوند و به مرور زمان، ارتباط هایی عمیق و مغرورانه به وجود می‌آورند. این سریال به طرز زیبایی در مورد شفافیت، قدرت عشق و پذیرش صحبت میکند.

Mr. Sunshine : مردی به نام “یوجین چوی” که در “جوسون” به عنوان برده متولد شده و توانسته از آنجا فرار کند و به آمریکا بروند، به کره بازمی‌گردد و با دختری از خاندان اشرافی که در اعتراض به سلطه‌ی ژاپنی‌ها بر کره، در حرکتی برای استقلال هستند، آشنا می‌شود و به او علاقه‌ی خاصی پیدا می‌کند.

Sky Castle : داستان این سریال در مورد چند خانواده ثروتمند است که در منطقه‌ی اشرافی و پرطرفداری به نام “اسکای کستل” زندگی می‌کنند. این خانواده‌ها به دنبال راهی هستند تا فرزندانشان به دانشگاه‌های معتبر و مشهور راه یابند و به این ترتیب در جامعه موفق شوند.

اما در این میان، رازی وجود دارد که همه خانواده‌ها سعی دارند آن را پنهان کنند. در اینجا، آموزش فوق‌العاده مهم است و خانواده‌ها و استادان آنها برای رسیدن به اهداف خود در حد توان می‌کوشند، حتی اگر به این منزله باشد که اخلاق و ارزش‌های انسانی را زیر پا بگذارند. این سریال، درونمایه‌ ایی از جو سرمایه‌ داری در آموزش را به تصویر می‌کشد و به نحوی نگاهی برای شکست‌ها و تلاش‌های بی‌وقفه در پیشرفت تحصیلی و شغلی را بیان می کند.

Boys Over Flowers : داستان سریال “پسران برتر از گل” درباره‌ی دختری به نام گم جان دی است که از طبقه‌ی متوسط به یک مدرسه‌ی برتر و برای دختران ثروتمند وارد می‌شود. او در این مدرسه با گروهی به نام F4 رو به ‌رو می‌شود. اعضای این گروه چهار پسر ثروتمند هستند که تمام دانش‌آموزان به اندازه‌ی اعضای این گروهی به آن‌ها احترام می‌گذارند و از آن‌ها می‌ترسند.

رهبر گروه F4 به نام گو جان پیو ابتدا جان دی را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد، اما به مرور زمان علاقه‌ای نسبت به او پیدا می‌کند و بین این دو عاشقانه‌ای شکل می‌گیرد. داستان به بحث پیرامون مباحثی مانند عشق، دوستی و قدرت اجتماعی می‌پردازد و به صورت کمدی و عاشقانه روایت می‌شود.

The Heirs : وارثان به کارگردانی کیم تانگ یونگ محصول سال ۲۰۱۳ کره جنوبی است. داستان این سریال درباره پسر جوان و ثروتمندی به نام کیم تان و دختری به نام چا یون سانگ است که در مدرسه ی مخصوص فرزندان خانواده‌های برجسته کره جنوبی تحصیل می‌کنند. در این سریال به اتفاقات پیش آمده بین این دو پرداخته شده است.

Coffee Prince : کافه پرنس درباره دختری به نام گو یون چان 24 ساله است که خود را پسر می پندارد. او همه شغل ها رو امتحان می کند و ترسی از انتخاب شغل ندارد. پیک موتوری، آموزش تکواندو، پخش شیر و عروسک و …

یون چان با پسری از خانواده ثروتمند آشنا می شود و به خاطر فشار های خانواده این پسر ثروتمند برای ازدواج او، از یون چان می خواهد که نقش دوست پسر همجنس گرایش را بازی کند و سریال اتفاقات این مسیر را به تصویر می کشد.

Strong Woman Do Bong Soon : دختری که یک قدرت ماورایی دارد موفق به دستگیری قاتل سریالی موجود در شهر خود می شود. سریال اتفاقات این مسیر را به نمایش در می آورد.