دانلود انیمیشن نینجا کامویی   2024 Ninja Kamui زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن نینجا کامویی 2024 Ninja Kamui زیرنویس فارسی

نینجا کامویی

سال تولید : 2024
تولید کشور : ژاپن,آمریکا

یک تیم از قاتلان، جو لوگان - یک نینجای سابق که از قبیله اش فرار کرده است - و خانواده اش به دلیل خیانت به کد باستانی خود، یک انتقام خونین را انجام می دهند. جو با برخاستن از "مرگ" ظاهری خود، دوباره به عنوان خود سابقش - نینجا کاموی - ظاهر می شود تا انتقام او را بگیرد.

دانلود نینجا کامویی

گزارش خرابی لینک دانلود

قسمت 1

نسخه زیرنویس چسبیده

قسمت 2

نسخه زیرنویس چسبیده

قسمت 3

نسخه زیرنویس چسبیده

قسمت 4

نسخه زیرنویس چسبیده

قسمت 5

نسخه زیرنویس چسبیده

قسمت 6

نسخه زیرنویس چسبیده

قسمت 7

نسخه زیرنویس چسبیده

درباره نینجا کامویی

انیمه اصلی Adult Swim، نینجا کامویی، در نوع خود از نینجاهای با تکنولوژی بالا بسیار ساده است. در حالی که انیمه‌های نینجا هنوز به وفور وجود دارند، اغلب با پیچ و تاب‌هایی همراه می‌شوند که عرفان کهن الگو را از بین می‌برد. تلاش جو هیگان برای انتقام ممکن است از فرمول های دهه 80 جدا شده باشد، اما طرفداران انیمه نیز احتمالاً مدت زیادی منتظر این نوع نمایش بوده اند، که مملو از دعواهای شمشیری شیک است.

درباره انیمه نینجا کامویی

نینجاها در ژاپن عادی هستند، به همین دلیل است که بسیاری از رسانه ها حول این مفهوم بازی می کنند. این اشباع همچنین منجر به حضور حداقلی نمایش‌های نینجا به اصطلاح «کلیشه‌ای» در نمایش جدید Adult Swim می‌شود. کارگردان جدید فصل 1 جوجوتسو کایسن، پارک سونگو، در حال همکاری با شبکه سرگرمی Adult Swim برای تولید یک سریال خشن و پر اکشن نینجا، Ninja Kamui است.

این سریال در می 2022 توسط Adult Swim با کارگردانی Sunghoo معرفی شد. نگاهی اولیه به این انیمه در کانال یوتیوب Adult Swim منتشر شد و این همان چیزی است که طرفداران و بیشتر به آن امیدوار بودند. لحن تلخ و تاریک داستان با برخی اکشن‌های عالی تکمیل می‌شود که از خون و خراش دوری نمی‌کند.
پخش سریال نینجا کامویی توسط Sungoo Park و Adult Swim در 11 فوریه 2024 تایید شده است. این سریال دارای 12 قسمت خواهد بود و یک انیمه اصلی است. بر اساس عنوان و داستان، Ninja Kamui از مانگای 1964 Kamui اثر Sanpei Shirato الهام گرفته شده است، که همچنین یک نینجا مرتد را دنبال می کند که به دنبال انتقام است و الهام بخش یک سری انیمیشن در سال 1969 است.

انیمه Ninja Kamui می تواند یکی از وحشیانه ترین انیمه های نینجا باشد که تا کنون ساخته شده است

این سریال در حال حاضر در سراسر رسانه های اجتماعی پرطرفدار است و داستان خوبی دارد. این اکشن مسحورکننده است و مبارزات تن به تن با برخی از بهترین‌هایی که تا به حال در این صنعت دیده شده است، رقابت می‌کند. این سریال جو هیگان، یک نینجای سابق را دنبال می‌کند که به آمریکا می‌گریزد اما به دلیل ترک این حرفه توسط قاتلان تحت تعقیب قرار می‌گیرد و خانواده‌اش را نیز هدف قرار می‌دهد. خانواده و دوستان جو همگی کشته می شوند و او به عنوان نینجا کامویی باز می گردد تا از خانواده خود و هرکسی که در حمله وحشیانه به او و عزیزانش دخیل بوده است انتقام بگیرد.

عوامل پشت صحنه سریال Ninja Kamui

این اولین انیمه تمام فصل برای پارک سونگو و استودیوی جدیدش، E&H Productions است. پارک با پیش درآمد موفقیت‌آمیز One Piece Monsters، با این سری جدید، به‌نظر می‌رسد استودیوی خود را به عنوان یکی از داغ‌ترین استودیوها در تجارت معرفی کند. استودیو سولا انترتینمنت که در Tower Of God و Rick and Morty: The Anime کار کرده است نیز در ساخت این سریال مشارکت خواهد داشت. منابع زیادی روی Ninja Kamui سرمایه‌گذاری شده است که نشان می‌دهد Adult Swim چقدر در ادغام انیمه‌ها در پیشنهادات و مجموعه‌های خود جدی است.
داستان‌های نینجا در انیمه‌ها غیرمعمول نیستند و فرنچایز ناروتو بر آن حاکم است. نمایش اخیر Under Ninja، اقتباسی از یک مانگای محبوب، نیز به دلیل فضای واقع گرایانه و شخصیت های غیرمعمولش مورد تحسین قرار گرفته است. Ninja Kamui با رقابت سختی روبرو خواهد شد، اما به نظر می رسد که همه ابزارها را برای اثبات اینکه چیزی بیش از یک انیمه نینجا دیگر است، دارد.

Ninja Kamui فانتزی تکنو نینجا را بدون پیچ و تاب زنده می کند

در حالی که داستان‌های دیگری از نینجاهای امروزی وجود داشته است، هر کدام به سمتی می‌روند که غالباً پتانسیل خود را برآورده نمی‌کنند. فیلم بلک فاکس 2019، قهرمان داستان، ریکا، اساساً هویت نینجا خود را به یک ابرقهرمان حفظ جان تبدیل کرده است. رهبر اصلی شینوبی نو ایتوکی، نوجوانی بدجنس بود که غالباً از صلح به جای جاسوسی برای دشمنانش حمایت می کرد. در همین حال، Ninja Slayer، اگرچه از نظر بصری نینجا کامویی را بازتاب می دهد، تقلید کامل را انتخاب می کند. داستانی که بیشتر مورد استقبال قرار گرفت، کمدی سیاه زیر نینجا است، اما حتی تحسین آن نیز بر اساس به تصویر کشیدن دنیایی خشن است که فاقد رمز و راز است. در تمام این موارد، این مفهوم همیشه در حال تضعیف است.

نینجا کامویی که تلاش جو هیگان برای انتقام از قبیله‌اش را پس از قتل خانواده‌اش و نزدیک به کشتن او دنبال می‌کند، به نظر یک داستان «عمومی» است که انیمه فوق‌الذکر همه از آن دور می‌شدند، اگرچه از قضا فقط امسال پخش شد. همچنین دقیقاً همان چیزی است که خود را تبلیغ می کند: در قسمت اول، جو و یک فراری دیگر تعداد زیادی از قاتلان را که در زره پوشانده شده بودند، جدا می کنند. جو مایل به جنگیدن و کشتن است، به گونه‌ای تجربه می‌کند که دیگر قهرمان‌های داستان تجربه ندارند، و از حرکات آکروباتیک پر زرق و برقی استفاده می‌کند که ممکن است اسطوره‌سازی شوند، اما هرگز از سرگرم‌کننده بودن دست بر نمی‌دارند.

عوامل Ninja Kamui

نظرات نینجا کامویی