دانلود سریال گریزلدا 2024 Griselda زیرنویس فارسی

دانلود سریال گریزلدا 2024 Griselda زیرنویس فارسی

گریزلدا

سال تولید : 2024
تولید کشور : آمریکا

داستان زندگی گریزلدا بلانکو است که یکی از سودآورترین کارتل های تاریخ را ایجاد کرد. یک مادر فداکار، ترکیب کشنده جذابیت و وحشی گری بی گمان بلانکو به او کمک کرد تا به طرز ماهرانه ای بین خانواده و کسب و کار حرکت کند و او را به سمت تبدیل شدن به یک تبدیل کند.

دانلود گریزلدا

گزارش خرابی لینک دانلود

گریزلدا

Griselda

درباره گریزلدا

یکی از موفق‌ترین سریال های درام‌ جنایی تلویزیون، Narcos، موفقیت بزرگی برای نت‌فلیکس بود، زیرا مخاطبان جهانی آن برای دیدن کارهای درونی یکی از بدنام‌ترین سلاطین مواد مخدر جهان، پابلو اسکوبار، آماده شدند. اکنون، دو سال پس از پایان Narcos: Mexico، تیم پشت آن دوباره گرد هم آمده است، این بار زندگی یکی دیگر از بدنام ترین رهبران کارتل جهان: گریزلدا بلانکو را به نمایش می گذارد. اگرچه هیچ ارتباط رسمی بین این دو سریال به صورت متعارف وجود ندارد، اما واضح است که همان دستور العملی که برای پیروزی نارکوس استفاده شده بود، برای گریزلدا نیز آورده خواهد شد و نتفلیکس به وضوح امید زیادی به مینی سریال آینده دارد.

چه کسی در سریال گریزلدا بازی می‌کند؟

مهمتر از همه، سوفیا ورگارا با استعداد است که نقش ملکه مواد مخدر را بازی می کند. ورگارا با تازه‌ترین نقش کوتاه خود در کمدی به رهبری ویل فرل، Strays، با صداپیشگی دولورس کاناپه، بیشتر به خاطر کارش در کمدی قابل توجه است و بیشترین طرفدارانش را پس از ایفای نقش گلوریا در خانواده مدرن به دست آورده است. بنابراین، گریزلدا تغییر شدید لحن ورگارا را نشان می‌دهد، که زمان‌بندی کمدی معمولی و کاراکترهای او باعث می‌شود که نقش‌های دلپذیرتری بازی کند. گریزلدا بلانکو در زندگی واقعی یک جنایتکار بدنام بود که کارش در راس کارتل باعث مرگ تقریباً 200 نفر شد و ورگارا را به گزینه ای غیرمنتظره اما هیجان انگیز برای این نقش تبدیل کرد.

آلبرتو گوئرا در نقش داریو، ونسا فرلیتو در نقش ماریا گوتیرز، مارتین رودریگز در نقش ریوی آیالا، آلبرتو امان در نقش آلبرتو براوو در نقش آرتورو مسا، گابریل اسلویر در نقش دیاز، خوزه زونیگا در نقش آمیلکار و جولیانا آیدن مارتینز در نقش ژوئن پائولینا داویلا در نقش کارمن و دیگو تروخیلو در نقش آلمانی پانسو در نقش های مهمان حضور دارند.

سریال Griselda درباره چیست؟

در خلاصه داستان رسمی گریزلدا آمده است:

گریزلدا زندگی واقعی تاجر باهوش و جاه طلب کلمبیایی، گریزلدا بلانکو را روایت می کند که یکی از سودآورترین کارتل های تاریخ را ایجاد کرد. مادری فداکار، ترکیب مرگبار جذابیت و وحشی گری بی گمان بلانکو به او کمک کرد تا به طرز ماهرانه ای بین خانواده و تجارت هدایت شود که او را به این سمت می برد که به طور گسترده ای به عنوان “بیوه سیاه” شناخته می شد.

همانطور که در داستان‌های این ماهیت مرسوم است، تضمین می‌شود که سکانس‌های اکشن با اکتان بالا و لحظات ناامیدکننده تنش و خیانت همه به نام سودآوری مواد مخدر وجود داشته باشد. با این حال، با یک مینی سریال بیوگرافی گریزلدا، انتظار این است که جنبه غیرتجاری زن پشت کارتل نیز مورد بحث قرار گیرد، در خلاصه داستان از قبل به فداکاری او به عنوان یک مادر اشاره شده است. مطمئن شوید که با Collider همراه باشید تا دریابید که آیا اطلاعات بیشتری از طرح منتشر شده است یا خیر.

چه کسی کارگردان و تولید کننده سربال گریزلدا است؟

همانطور که قبلا ذکر شد، نتفلیکس تیم پیروز پشت Narcos را برای کار بر روی یک درام شدید مبتنی بر مواد مخدر بازگردانده است، با افرادی مانند اریک نیومن، داگ میرو ، اینگرید اسکاجدا و کارلو برنارد به عنوان یکی از خالقان، میرو و اسکاجدا در نقش مجری برنامه مشترک هستند. کارگردان 12 قسمت Narcos، آندرس بایز نیز چشم با استعداد خود را به گریزلدا به عنوان کارگردان سریال می بندد. تهیه کنندگان اجرایی این سریال عبارتند از: اریک نیومن، داگ میرو، اینگرید اسکاجدا، لوئیس بالاگوئر (تعقیب داغ) و حتی خود سوفیا ورگارا که این نقش را بر عهده دارد. این سریال توسط کارلوس رافائل ریورا با استعداد، با فیلمبرداری مینی سریال توسط فیلمبردار کهنه کار آرماندو سالاس ساخته شده است.

داستان واقعی سریال Griselda 2024 ؟

زندگی واقعی گریزلدا بلانکو مملو از تراژدی و خشونت بود که همگی باعث شد او به یکی از مخوف ترین افراد در تجارت مواد مخدر تبدیل شود. علاوه بر اینکه ورگارا در نقش گریزلدا تقریباً غیرقابل تشخیص است، نسخه این بازیگر از مادرخوانده نیز به همان اندازه خشن است، اگر نه بیشتر از همتایان مردش. این وحشیگری، همراه با جذابیت طبیعی برای زنی مانند گریزلدا بلانکو، باعث شده تا گریزلدا یکی از بهترین درام های جنایی نتفلیکس باشد. با این حال، چند نادرستی وجود دارد که بدون آن منتشر شده است.

تربیت گریزلدا بلانکو مملو از فقر، فقدان راهنمایی مناسب، خشونت و انحراف اخلاقی به دلیل محیطی بی رحمانه بود. در حالی که این عوامل زندگی ای را که گریزلدا انتخاب کرد توجیه نمی کند، اما به مخاطبان می فهماند که چگونه و چرا در نهایت به عنوان یکی از خطرناک ترین ملکه های مواد مخدر در جهان شهرت پیدا می کند. گریزلدا که در سال 1943 در کارتاخنا، کلمبیا به دنیا آمد، و مادرش در سه سالگی به مدلین نقل مکان کردند، بخشی از کلمبیا که به دلیل فعالیت های جنایتکارانه اش بدنام بود، که به پیدایش زندگی جنایتکارانه گریزلدا تبدیل شد.

مسلماً برجسته ترین شاهکار گریزلدا به عنوان یک تاجر مواد مخدر، نقش مهمی بود که او در جنگ مواد مخدر میامی بازی کرد – شبکه توزیعی که سودآورتر از تجارت غیرقانونی حشیش بود که ذینفعان آن 80 میلیون دلار در ماه درآمد داشتند. جنگ مواد مخدر میامی که توسط کارتل مدلین که توسط پابلو اسکوبار تأسیس و رهبری می‌شد آغاز شد، کارتل‌های مختلف کلمبیایی درگیر درگیری‌های خشونت‌آمیز با اشکال مختلف دولت و حتی پرسنل نظامی ایالات متحده در اواسط تا اواخر دهه 1970 در میامی بودند تا تجارت مواد مخدر را حفظ کنند.

گریزلدا با مرگ مادرخوانده به پایان نرسید، بلکه فقط تا جایی پیش رفت که گریزلدا از مرگ پسرانش در حالی که هنوز در زندان بود مطلع شد. قبل از پخش تیتراژ، متنی بر روی صفحه نمایش ظاهر شد که نشان می داد گریزلدا در سال 2012 پس از تیراندازی توسط یک قاتل در مدلین، کلمبیا درگذشت. این واقعیت دارد و گریزلدا در زمان مرگ 69 ساله بود، درست همانطور که سریال نتفلیکس ادعا کرد. با این حال، در گریزلدا هیچ اشاره ای به اینکه چه کسی این جنایت را مرتکب شده یا دستور داده است، وجود ندارد. این به این دلیل است که حتی امروز نیز پاسخ آماده ای برای این سوال وجود ندارد.

عوامل Griselda

نظرات گریزلدا