دانلود سریال دکتر اسلامپ   2024 Doctor Slump زیرنویس فارسی

دانلود سریال دکتر اسلامپ 2024 Doctor Slump زیرنویس فارسی

دکتر اسلامپ

سال تولید : 2024
تولید کشور : کره جنوبی

یئو جئونگ وو پس از یک حرفه موفق به عنوان یک جراح پلاستیک، با سقوطی سریع روبرو می شود. نام هانول در میان یک حرفه بی رحمانه به عنوان یک متخصص بیهوشی از بین می رود.

دانلود دکتر اسلامپ

گزارش خرابی لینک دانلود

دکتر اسلامپ

Doctor Slump

درباره دکتر اسلامپ

سریال Doctor Slump یک سریال درام کره ای نتفلیکس است که از ژانویه 2024 نمایش داده می شود. با بازی پارک هیونگ شیک و پارک شین هی در نقش های اصلی، این مجموعه کمدی عاشقانه حول محور داستان رقبای عاشقی می چرخد.

بازیگر دختر قوی بونگ سون نقش یک جراح پلاستیک بسیار با استعداد، یئو جونگ وو را بازی می کند، در حالی که شین هی در نقش نام هانول، یک متخصص بیهوشی معتاد به کار مقاله می نویسد. این دو به نقطه ای از زندگی خود می رسند که دچار رکود شده است. سرنوشت آنها را گرد هم می آورد اما تاریخ آنها ممکن است روی شروع جدید آنها تأثیر بگذارد. سریال کره ای دکتر اسلامپ نشانگر دیدار مجدد بازیگران اصلی روی صفحه پس از 10 سال است. آنها در فیلم The Heirs اثر لی مین هو نقش دوستانی صمیمی را  داشتند.

بازیگران فیلم دکتر اسلامپ:

Doctor Slump یک درام رام-کام پزشکی است که درباره دو رقیب دبیرستانی است که در بزرگسالی در کنار یکدیگر عشق را پیدا می کنند.

پارک هیونگ سیک نقش یئو جونگ وو، جراح پلاستیک با استعدادی را بازی می کند که دانشجوی شماره 1 دانشکده پزشکی عالی بوده است. او یک جراح پلاستیک مشهور می شود تا اینکه یک تصادف پزشکی مرموز زندگی او را زیر و رو می کند. به دلیل اتفاق ناگوار، او با اکراه از حرفه خود فاصله می گیرد. این بازیگر پیش از این با مهارت های بازیگری خود بینندگان را تحت تاثیر قرار داده است. برخی از پروژه های او عبارتند از دختر قوی بونگ سون، شادی، سریال هوارانگ و Soundtrack #1.

بازیگر اصلی Doctor Slump پارک شین هی است که نقش یک متخصص بیهوشی سخت کوش Nam Ha-Neul را ارائه می دهد. او زندگی خود را با تمرکز بر تحصیل، رقابت و حرفه گذرانده است. به همین دلیل، او هرگز سرگرمی جدیدی را تجربه نکرده است. در محل کار، هانول به یک مرحله ناهموار برخورد می کند و تصمیم می گیرد کار خود را رها کند و استراحت کند. این بازیگر بیشتر به خاطر بازی در فیلم های وارثان، پینوکیو و خاطرات الحمرا شناخته می شود.
به غیر از بازیگران اصلی، سایر بازیگران عبارتند از یون پارک، کونگ سونگ ها، اوه دونگ مین، جانگ هی جین، یون سانگ هیون، هیون بونگ سیک، جونگ جی سون، پارک وون هو، کانگ. سانگ جون، سونگ جی وو و کیم جائه بوم.

طرح داستانی سریال دکتر اسلامپ:

در خلاصه داستان رسمی این درام کره جنوبی آمده است: «وقتی رقبایشان در مدرسه هستند، دو پزشک باهوش به طور اتفاقی دوباره به هم می‌رسند – هر کدام با بدترین رکود زندگی روبرو می‌شوند و به طور غیرمنتظره‌ای در یکدیگر آرامش پیدا می‌کنند.» جونگ وو و هانول در دبیرستان رقیب یکدیگر بودند. سرنوشت رقبا را زمانی که به ترتیب در زندگی خود دچار رکود می شوند گرد هم می آورد. این دو در حالی که دور از حرفه مربوطه خود استراحت می کنند، ناخودآگاه به یک مجتمع وارد می شوند. شخصیت های اصلی به طور غیرمنتظره ای در کنار یکدیگر آرامش پیدا می کنند که ممکن است به یک رابطه عاشقانه منجر شود. کارگردان درام Oh Hyun-Jong و نویسنده Back Sun-Woo است.

روز های پخش سریال Doctor Slump:

قسمت اول سریال Doctor Slump در روز شنبه، 27 ژانویه 2024، ساعت 22:30 نمایش داده شد. این سریال در نتفلیکس نیز پخش خواهد شد. Doctor Slump شامل 16 قسمت است که دو بار در هفته از نتفلیکس و JTBC پخش می شود.

پیش از این، در یک کنفرانس مطبوعاتی، هیونگ شیک زمانی را به یاد آورد که ده سال پیش با پارک شین هی در فیلم The Heirs کار می کرد. او گفت: «وقتی دوباره پارک شین هی را دیدم، احساس کردم زمان 10 سال پیش متوقف شده است. بنابراین من واقعا شگفت زده شدم و زمانی که با هم کار می کردیم، چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. من واقعاً خوشحالم که [دوباره] با او کار می کنم.”
شین هی اضافه کرد: «من واقعاً [با او] احساس راحتی می کردم، مثل اینکه دیروز همدیگر را ملاقات کرده بودیم. در طول فیلمبرداری واقعاً لذت زیادی بردم. هر وقت در صحنه فیلمبرداری ایده هایی داشتیم، آنها را با یکدیگر در میان می گذاشتیم و سعی می کردیم با هم یک درام سرگرم کننده خلق کنیم. فکر می‌کنم به جای یون سانگ و میونگ سو از وارثان 10 سال پیش، بتوانید جذابیت‌های جدیدی را ببینید که منحصر به هانول و جونگ وو هستند.

 

عوامل Doctor Slump

نظرات دکتر اسلامپ