دانلود انیمیشن هفتمین حلقه زمانی 2024 7th Time Loop زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن هفتمین حلقه زمانی 2024 7th Time Loop زیرنویس فارسی

هفتمین حلقه زمانی

سال تولید : 2024
تولید کشور : ژاپن

ریشه در حال حاضر هفتمین بار است که دوباره متولد می شود و در زندگی قبلی خود انواع هیجانات را داشته است. اما برای لذت بردن از زندگی بالا، او ابتدا باید با شاهزاده خوش تیپ، همان کسی که اتفاقا قاتل اوست، ازدواج کند.

دانلود هفتمین حلقه زمانی

گزارش خرابی لینک دانلود

هفتمین حلقه زمانی

7th Time Loop

درباره هفتمین حلقه زمانی

انیمه هفتمین حلقه زمانی: شرور از یک زندگی بی دغدغه در ازدواج با بدترین دشمن خود لذت می برد! یک اقتباس از مجموعه رمان سبک ژاپنی نوشته توکو آمکاوا است. انیمه هفتمین حلقه زمانی توسط استودیو کای و هورنتز به کارگردانی کازویا ایواتا، با فیلمنامه‌نویسی توکو ماچیدا، طراحی شخصیت‌ها توسط کنیچی اونوکی و موسیقی ساخته شده توسط ساتوشی هونو و ریونوسوکه ساخته شده است.

داستان انیمه سریال هفتمین حلقه زمانی چیست؟

نامزدی ریشه وایتزنر با ولیعهد لغو شد، اما این هفتمین بار است که این اتفاق می افتد. او در یک حلقه زمانی گیر کرده است، جایی که بدون توجه به شغل یا مکان او، او همیشه در 20 سالگی، پنج سال پس از ابطال، مرده می شود. این بار او چشم شاهزاده آرنولد از پادشاهی همسایه گالخین را به خود جلب می کند که منشأ جنگ جهانی، آفت، کاهش منابع و حتی قتل مستقیم در تمام حلقه های قبلی او بود.

ریشه پیشنهاد ازدواج او را می‌پذیرد به شرطی که مجبور نباشد وظایف سلطنتی را انجام دهد و بخواهد دور و برش را بچرخاند. همچنین به آرنولد کمک می کند، زیرا او درخواست پدرش را برای گرفتن نامزد/گروگان خارجی برآورده می کند. با این حال، او به زودی شروع به استفاده از تمام مهارت های زندگی گذشته خود برای کمک به مردم پادشاهی گالخین می کند و می بیند که آرنولد همان آدم سردی نیست که در حلقه ششم او وجود داشت. باعث می شود ریش متعجب شود که چه چیزی قلب آرنولد را سرد کرده است.

شخصیت های سریال 7th Time Loop چه کسانی هستند؟

  • ریشه ایرمگارد ویتزنر با صدا پیشگی ایکومی هاسگاوا

ریشه یکی از مهره های سیاسی والدینش بود که با لغو نامزدی او را انکار کردند. با این حال، ریش به لطف مشاغل مختلف خود در تکرارهای متعدد اعتماد به نفس پیدا کرده است. تاجر، گیاه‌پز، محقق، خدمتکار، شکارچی و شوالیه بودن. ریش که از تلاش‌هایش برای داشتن یک زندگی خوب که با اقدامات پادشاهی هاین بی‌ثمر می‌شود، عصبانی می‌شود، تصمیم می‌گیرد از پیشنهاد آرنولد استفاده کند تا زندگی راحتی داشته باشد.

  • آرنولد هین با صداپیشگی نوبوناگا شیمازاکی

ولیعهد پادشاهی گالخین. در حلقه ششم، ریشه در حالی که خود را به عنوان یک شوالیه مرد نشان می داد توسط او در آن حلقه زمانی کشته شد. برخلاف آن تعامل، نسخه حلقه هفتم او مهربان اما جدی است. او به دلیل مهارت شوالیه و سایر مهارت هایش به ریش علاقه مند می شود.

  • تئودور آگوست هاین با صداپیشگی Mariya Ise

برادر کوچکتر آرنولد او آرنولد را به‌خاطر بی‌رحمی‌اش به‌عنوان یک هیولا می‌بیند و سعی می‌کند بدون در نظر گرفتن و درک نکردن شرایط آنها به ریش کمک کند تا فرار کند.

عوامل 7th Time Loop

نظرات هفتمین حلقه زمانی