آخرین های جنگی

دانلود سریال آمرلی 2024 Amirli زیرنویس فارسی

دانلود سریال آمرلی 2024 Amirli زیرنویس فارسی

آمرلی داستان عاشقانه یک خبرنگار عراقی برای یافتن راز زندگی‌اش در یک موقعیت جنگی است…

2024 |
ساخت عراق
رتبه IMDB 8 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال پادشاه مسحور 2024 Captivating the King زیرنویس فارسی

دانلود سریال پادشاه مسحور 2024 Captivating the King زیرنویس فارسی

سریال داستان عشق بی‌رحمانه‌ پادشاهی به نام "لی این" را به تصویر می‌کشد که کسی را در اطراف خود ندارد که به او اعتماد کند و در خطر یک جنگ سیاسی بر سر قد...

2024 |
ساخت کره جنوبی
رتبه IMDB 8 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال رستاخیز: امپراتوری بزرگ سلجوقی 2020 Uyanis: Büyük Selcuklu زیرنویس فارسی

دانلود سریال رستاخیز: امپراتوری بزرگ سلجوقی 2020 Uyanis: Büyük Selcuklu زیرنویس فارسی

موضوع این سریال حول محور ساختار دولت، وقایع سیاسی، جنگ‌های امپراتوری سلجوقیان و زندگی سلطان ملکشاه یکم می باشد…

2020 |
ساخت ترکیه
رتبه IMDB 7.9 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم  2023 All the Light We Cannot See زیرنویس فارسی

دانلود سریال تمام نوری که نمی توانیم ببینیم 2023 All the Light We Cannot See زیرنویس فارسی

در آگوست 1944، در سنت مالو تحت اشغال نازی ها، ماری با پخش برنامه در طول یک حمله هوایی جان خود را به خطر می اندازد. ورنر، یک سرباز جوان آلمانی، مخفیانه...

2023 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 7.6 رتبه راتن تومیتوز 27 رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال جوخه برادران  2001 Band Of Brothers زیرنویس فارسی

دانلود سریال جوخه برادران 2001 Band Of Brothers زیرنویس فارسی

داستان شرکت Easy از لشکر 101 هوابرد ارتش ایالات متحده و ماموریت آنها در جنگ جهانی دوم اروپا ، از عملیات Overlord تا V-J Day.

2001 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 9.5 رتبه راتن تومیتوز 97 رتبه متاکریتیک 87
دانلود سریال زیرخاکی 2021 Zir Khaki زیرنویس فارسی

دانلود سریال زیرخاکی 2021 Zir Khaki زیرنویس فارسی

سریال زیرکاکی داستان مردی را روایت می کند که بر یافتن گنج اصرار دارد و در عین حال درگیر ماجراهایی می شود که داستان های کمدی و هیجان انگیز خلق می کند

2021 |
ساخت iran
رتبه IMDB 6.4 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال اسطوره  2022 Destan زیرنویس فارسی

دانلود سریال اسطوره 2022 Destan زیرنویس فارسی

داستان عشق حماسی آکیز، یک دختر کوهستانی جنگجو و شاهزاده باتوگای معلول، که هر دو توسط گوک هان در قرن هشتم در استپ های خشن آسیای مرکزی یتیم شدند.

2022 |
ساخت ترکیه
رتبه IMDB 9.5 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال رستاخیز - جنگ جهانی دوم  2009 Apocalypse The Second World War زیرنویس فارسی

دانلود سریال رستاخیز - جنگ جهانی دوم 2009 Apocalypse The Second World War زیرنویس فارسی

مستند « رستاخیز: جنگ جهانی دوم» (محصول سال 2009 کشور فرانسه) یک مجموعه مستند 6 قسمتی است که به موضوع جنگ جهانی دوم اختصاص دارد. این مجموعه مستند، فیلم...

2009 |
ساخت فرانسه
رتبه IMDB 8.6 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال اس ای اس قهرمانان سرکش 2022 SAS Rogue Heroes زیرنویس فارسی

دانلود سریال اس ای اس قهرمانان سرکش 2022 SAS Rogue Heroes زیرنویس فارسی

این درام شش قسمتی بر اساس کتاب SAS: Rogue Heroes اثر بن مکینتاایر ساخته شده است که شکل گیری واحد مشهور نیروهای ویژه را نشان می دهد.

2022 |
ساخت انگلستان
رتبه IMDB 7.4 رتبه راتن تومیتوز 100 رتبه متاکریتیک -
دانلود سریال پرنده خدای مهربان 2020 The Good Lord Bird زیرنویس فارسی

دانلود سریال پرنده خدای مهربان 2020 The Good Lord Bird زیرنویس فارسی

داستان سریال در مورد جان براون است که از دیدگاه پسر برده ای روایت میشود که در نهایت تبدیل به عضو تیم مخالف برده داری براون میشود و در یورش معروفی که د...

2020 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 7.9 رتبه راتن تومیتوز 98 رتبه متاکریتیک 84

سریال‌ جنگی مدت‌هاست که با توانایی خود در انتقال بینندگان به دنیای پرآشوب و دلخراش درگیری، مخاطبان را مجذوب خود کرده‌اند. این نمایش‌ها ترکیبی بی‌نظیر از داستان‌سرایی تاریخی، اکشن شدید و شخصیت‌های متقاعدکننده را ارائه می‌کنند و تأثیری ماندگار بر سرگرمی و درک ما از جنگ بر جای می‌گذارند سریال های مانند فیلم نیرو های ویژه ساخت فرانسه و یا سریال آمریکایی جنگی و یا سریال رستاخیز فرانسوی.
بهترین بازیگران ژانر جنگی:
دامیان لوئیس – گروه برادران : نقش دامیان لوئیس از سرگرد ریچارد دی وینترز در سریال تحسین شده “گروه برادران” استعداد قابل توجه او را در تسخیر ذات یک رهبر مصمم و شجاع به نمایش گذاشت.
جان برثنال – اقیانوس آرام: تصویر جان برنتال از گروهبان مانوئل “مانی” رودریگز در مینی سریال “اقیانوس آرام” با بازی ظریف خود و عمق احساسی که به شخصیت وارد کرد تأثیر ماندگاری بر جای گذاشت.
رامی ملک – اقیانوس آرام : بازی رامی ملک از سرجوخه مریل اسنافو شلتون در اقیانوس آرام تطبیق پذیری او را به عنوان یک بازیگر نشان داد و با موفقیت پیچیدگی ها و آسیب های روانی جنگ را به تصویر کشید.
دامیان لوئیس – هوملند : نقش دامیان لوئیس از نیکلاس برودی در سریال هوملند توانایی او را در به تصویر کشیدن شخصیت پیچیده ای که بین وفاداری و فریب دویده شده است را به نمایش گذاشت و تحسین منتقدان و جوایز متعدد را برای او به ارمغان آورد.
برایان کرانستون – اقیانوس آرام : بازی برایان کرانستون از سرهنگ ایرا باودن در اقیانوس آرام مهارت های بازیگری استثنایی او را به نمایش گذاشت و به نقش یک رهبر نظامی که توسط وحشت جنگ تسخیر شده بود، عمق و شدت را به نمایش گذاشت.
تام هنکس – گروه برادران : در حالی که تام هنکس در درجه اول به عنوان تهیه کننده شناخته می شد، همچنین در نقش افسر ویلیام بیل گوارنر در گروه برادران بازی به یاد ماندنی ای ارائه داد که استعداد و تعهد او را برای تولیدات مربوط به جنگ تقویت کرد.
دامیان لوئیس – نسل کشتن : نقش دامیان لوئیس از سرگرد ریچارد دیک وینترز در مینی سریال نسل کشتن توانایی او را در تجسم چهره های نظامی واقعی به نمایش گذاشت و رفتارها و پیچیدگی های آنها را با اصالت به تصویر کشید.
دیوید شویمر – گروه برادران : نقش دیوید شویمر از کاپیتان هربرت سوبل در گروه برادران تطبیق پذیری او را به عنوان یک بازیگر به نمایش گذاشت و به طرز ماهرانه ای شخصیتی را زنده کرد که هم تحقیر شده بود و هم مورد ترحم.
متیو ستل – گروه برادران : بازی متیو ستل از کاپیتان رونالد اسپیرز در گروه برادران با حضور فرماندهانه و به تصویر کشیدن یک سرباز نترس تأثیری ماندگار بر جای گذاشت.
جان سدا – اقیانوس آرام: نقش جان سدا از گروهبان جان باسیلون درThe Pacific توانایی او در انتقال قهرمانی، کاریزما و مبارزات درونی یک قهرمان جنگی واقعی را به نمایش گذاشت.
10 بهترین سریال جنگی:
Band of Brothers : این سریال نمادین که توسط استیون اسپیلبرگ و تام هنکس تهیه شده است، به طرز ماهرانه ای سفر Easy Company را در طول جنگ جهانی دوم به تصویر می کشد. توجه آن به دقت تاریخی، اجراهای استثنایی و داستان گویی عمیق، استاندارد بالایی را برای سریال های جنگی تعیین می کند.
The Pacific : این قطعه همراه “Band of Brothers” بر تجربیات تفنگداران دریایی ایالات متحده در تئاتر اقیانوس آرام در طول جنگ جهانی دوم تمرکز دارد. با واقع گرایی سخت و عمق احساسی خود، کاوشی تکان دهنده از تلفات شخصی جنگ ارائه می دهد.
کشتن نسل : این مجموعه بر اساس کتاب ایوان رایت، تجربیات اولین گردان شناسایی در مراحل اولیه جنگ عراق را دنبال می کند. این یک نگاه سخت و بدون فیلتر به واقعیت های جنگ مدرن ارائه می دهد.
Homeland : اگرچه سریال جنگی نیست، اما “Homeland” به دنیای پیچیده اطلاعات و ضد تروریسم می پردازد. با روایی گیرا و اجراهای استثنایی خود، کاوشی قابل تامل در مورد پیامدهای جنگ بر افراد و جامعه ارائه می دهد.
MAS*H : این سریال دوست داشتنی که در طول جنگ کره اتفاق می افتد، کمدی و درام را با هم ترکیب می کند تا زندگی پرسنل پزشکی یک بیمارستان جراحی متحرک ارتش را به تصویر بکشد. به طرز ماهرانه‌ای بین شوخ طبعی و تلخ تعادل برقرار می‌کند و با آسیب‌های روانی و عاطفی جنگ مقابله می‌کند.
جنگ ویتنام : مجموعه ای مستند از کن برنز و لین نوویک، که بررسی جامع و عمیقی از جنگ ویتنام ارائه می دهد. از طریق فیلم‌های آرشیوی، مصاحبه‌ها و تحلیل‌های تاریخی، کاوشی ظریف و تامل برانگیز از درگیری ارائه می‌کند.
شارپ : این سریال بر اساس رمان‌های برنارد کورنول، ماجراهای ریچارد شارپ، سرباز بریتانیایی در طول جنگ‌های ناپلئون را دنبال می‌کند. با نبردهای حماسی، شخصیت های جذاب و دقت تاریخی، تصویری جذاب از جنگ در اوایل قرن نوزدهم ارائه می دهد.
: Blackadder Goes Forthاین سریال طنز که در جنگ جهانی اول می گذرد، به طرز درخشانی طنز را با لحظات تلخ ترکیب می کند. ماجراهای ناگوار کاپیتان ادموند بلکاددر و رفقایش در سنگر را دنبال می کند. از طریق نوشتن هوشمندانه و اجراهای به یاد ماظدنی خود، چشم اندازی منحصر به فرد از پوچی و تراژدی جنگ ارائه می دهد.
جهان در جنگ : که یکی از جامع ترین مستندهای جنگ جهانی دوم به حساب می آید، جهان در جنگ درگیری جهانی را از منظرهای متعدد پوشش می دهد. با تصاویر آرشیوی گسترده، مصاحبه ها و روایت، بررسی کامل و روشنگرانه ای از جنگ ارائه می دهد.
: Babylon Berlinدر حالی که صرفاً یک سریال جنگی نیست، Babylon Berlin در جمهوری ویمار از نظر سیاسی و اقتصادی ویران شده دهه 1920 می گذرد. این فیلم پیامدهای جنگ جهانی اول را بررسی می کند و ناآرامی های اجتماعی و آشفتگی های سیاسی آن زمان را به تصویر می کشد.
سریال‌های جنگی قدرت آموزش، مشارکت و برانگیختن افکار را دارند. 10 بازیگر برتری که در بالا ذکر شد، این داستان‌ها را با بازی‌های استثنایی خود زنده کرده‌اند و جوهر شخصیت‌ها و تجربه انسانی را در متن جنگ به تصویر می‌کشند. در همین حال، 10 سریال جنگی قابل توجه مرزها را هم از نظر داستان سرایی و هم از نظر دقت تاریخی جابجا کرده اند و تأثیری ماندگار بر چشم انداز سرگرمی بر جای می گذارند. این بازیگران و تولیدات نه تنها به خاطر ارزش سرگرمی‌شان، بلکه به‌خاطر سهمشان در درک جمعی ما از جنگ و پیامدهای گسترده آن، شایسته تقدیر هستند. همانطور که به کاوش در اعماق درگیری های انسانی از طریق این مجموعه ها ادامه می دهیم، به بینش های ارزشمندی در مورد پیروزی ها، تراژدی ها و فداکاری های کسانی که در چالش برانگیزترین زمان های تاریخ زندگی کرده اند و جنگیده اند، به دست می آوریم.