دانلود فیلم پنجه آهنی -  2023 The Iron Claw زیرنویس فارسی

دانلود فیلم پنجه آهنی - 2023 The Iron Claw زیرنویس فارسی

پنجه آهنی -

سال تولید : 2023
تولید کشور : آمریکا, انگلستان

داستان واقعی برادران جدا نشدنی فون اریش که در دنیای رقابتی شدید کشتی حرفه ای در اوایل دهه 1980 تاریخ ساز شدند.

دانلود پنجه آهنی -

گزارش خرابی لینک دانلود

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت 480P

دانلود

کیفیت 720P

دانلود

کیفیت 1080P

دانلود

پنجه آهنی -

The Iron Claw

درباره پنجه آهنی -

قدم گذاشتن در رینگ، زک افرون، بسیار خوش هیکل، بسیار چابک و ژولیده است. او که همیشه به نوعی آفتاب‌پرست بود، در طول سال گذشته به‌طور پیوسته خود را در نقش‌های جدید از نو اختراع کرد، زیرا در فیلم‌های ترسناک و درام‌های جنگی حماسی قدم می‌زد و در فیلم زندگی‌نامه‌ای کشتی ، The Iron Claw، عرق‌ریزه و خون آلود بر روی تخته‌های پرشی ظاهر میشد. با پوشش داستان پیروزمندانه و غم انگیز خانواده کشتی فون اریش، آنها سلسله ای طولانی مدت در رینگ داشته اند که امروز نیز ادامه دارد. به رهبری پدرسالار خانواده، کشتی گیر فریتز فون اریش، پنج پسر از شش پسرش راه او را دنبال کردند و کشتی گیر شدند، اما تلفات این ورزش و شهرت منجر به مرگ چهار پسر شد. زندگی آنها در خارج از کشتی به همان اندازه زندگی حرفه ای آنها مشهور شد، و فیلم The Iron Claw علاوه بر تمرکز بر مشارکت پیشگامانه خانواده در کشتی، بر آنچه بسیاری از آنها به عنوان “نفرین فون اریش” یاد می کنند، تمرکز خواهد کرد.

فیلم پنجه آهنین درباره چیست؟

پنجه آهنین داستان واقعی غم انگیز خانواده کشتی گیر فون اریش و نفرین تاسف بار “فون اریش” را روایت می کند که آنها را بیرون از رینگ تعقیب کرده است. این فیلم تا حد زیادی حول محور داستان کوین فون اریش است، که دومین پسر فون اریش (بزرگترین، جک ادکیسون جونیور، در شش سالگی در یک تصادف عجیب کشته شد) و تنها پسر بازمانده فریتز و دوریس فون اریش بود.

در خلاصه داستان رسمی این فیلم از A24 آمده است:

داستان واقعی برادران جدا نشدنی فون اریش، که در دنیای رقابتی شدید کشتی حرفه ای در اوایل دهه 1980 تاریخ ساز شدند. برادران از طریق تراژدی و پیروزی، زیر سایه پدر و مربی مسلط خود، به دنبال جاودانگی بزرگتر از زندگی در بزرگترین صحنه ورزش هستند.

چه کسی در فیلم پنجه آهنین بازی می‌کند؟

گروه بازیگران پنجه آهنی شامل زک افرون در نقش کوین فون اریش، جرمی آلن وایت در نقش کری فون اریش، هریس دیکنسون در نقش دیوید فون اریش، استنلی سایمونز نسبتا تازه وارد در نقش مایک است. فون اریش، مائورا تیرنی در نقش دوریس فون اریش، هولت مک‌کالانی در نقش فریتز فون اریش، لیلی جیمز در نقش پم ادکیسون، آرون دین آیزنبرگ در نقش ریک فلیر، کوین آنتون در نقش هارلی ریس و کازی لوئیس سرگینو در نقش بروزر می باشد. چندین کشتی گیر طرفدار AEW بخشی از بازیگران هستند، از جمله قهرمان فعلی جهان، مکسول جیکوب فریدمن در نقش لنس فون اریش، بردی پیرس در نقش مایکل هیز، چاوو گوئررو جونیور در نقش The Sheik و رایان نمت در نقش جینو هرناندز.

چه کسی فیلم The Iron Claw را ساخته است؟

پنجه آهنی توسط شان دورکین نوشته و کارگردانی شده است. فیلم موفقیت‌آمیز او که به‌خاطر درام‌های پراکنده و تاریکش شناخته می‌شود، با نویسنده و کارگردان تریلر روان‌شناختی مارتا مارسی می مارلین در سال ۲۰۱۱ با بازی الیزابت اولسن ساخته شد. او در ادامه به نویسندگی و کارگردانی درام خانوادگی The Nest در سال ۲۰۲۰ با بازی جود لاو و کری کون پرداخت که به رابطه پیچیده بین خواهر و برادرها مانند The Iron Claw می پردازد. یک فیلم A24، پنجه آهنی توسط تسا راس، درین شلزینگر، ژولیت هاول، و آنگوس لامونت ساخته شده است. ماتیاس اردلی به عنوان مدیر فیلمبرداری، جیمز پرایس طراح تولید فیلم، جنیفر استارزیک طراحی لباس، مایکل هانام تدوین فیلم و ریچارد از آرکید فایر را بر عهده دارند. رید پری آهنگ را ساخته است.

داستان واقعی پشت فیلم پنجه آهنین چیست؟

پنجه آهنین بر روی سلسله فون اریش در دنیای کشتی در دهه های 70، 80 و 90 تمرکز دارد، به طور خاص ظهور و سقوط برادران کوین، دیوید و کری فون اریش را پوشش می دهد. این خانواده تحت مربیگری پدر و کشتی گیر سابق خود، فریتز فون اریش، گرفتار مرگ و تراژدی شدند زیرا پنج پسر از شش پسر به مرگ زودرس مردند. همانطور که قبلا گفته شد، افرون به عنوان تنها پسر زنده فریتز امروز، کوین، با جرمی آلن وایت در نقش کری فون اریش و هریس دیکنسون در نقش دیوید فون اریش، سرپرستی بازیگران را بر عهده دارد. هر سه برادر ثابت کردند که در داخل رینگ نیروی قابل محاسبه هستند و رقابت های معروف زیادی داشتند، از جمله با نماد کشتی، Ric Flair، و دشمنی معروف فون اریش در برابر تیم کشتی فرنگی Fabulous Freebird.

شان دورکین، نویسنده و کارگردان، در سفر به خارج از رینگ، به باور مشترک طرفداران “نفرین فون اریش” و روابط پر سر و صدا بین برادران مشهور می پردازد. افسانه ای مبنی بر اینکه خانواده بر آنها نفرین شده است. همچنین داستان های غم انگیز برادران کوچکتر خانواده و کشتی گیران همکار، مایک و کریس فون اریش، این فیلم بر این موضوع تمرکز دارد که چگونه پدر آنها، فریتز، یک سلسله طولانی مدت ایجاد کرد که به آنها کمک کرد. دنیای کشتی را به جلو حرکت می دهد، اما فشار زیادی از جانب فریتز، خستگی ناشی از جنگ و شهرت وجود داشت که منجر به خودکشی سه پسر و یکی از آنها در اثر بیماری شد و به این افسانه طولانی مدت منجر شد که خانواده نفرین شده اند.

عوامل The Iron Claw

نظرات پنجه آهنی -