دانلود فیلم زنبوردار 2024 The Beekeeper زیرنویس فارسی

دانلود فیلم زنبوردار 2024 The Beekeeper زیرنویس فارسی

زنبوردار

سال تولید : 2024
تولید کشور : انگلستان,آمریکا

کمپین یک مرد برای انتقام پس از اینکه مشخص شد که او عامل سابق یک سازمان قدرتمند و مخفی به نام Beekeepers است، به خطرات ملی می‌پردازد.

دانلود زنبوردار

گزارش خرابی لینک دانلود

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت 480P

دانلود

کیفیت 720P

دانلود

کیفیت 1080P

دانلود

زنبوردار

The Beekeeper

درباره زنبوردار

فیلم جدید دیوید آیر به نام فیلم زنبوردار در سال 2024 منتشر شد. نهمین فیلم از این فیلمساز، یک فیلم اکشن انتقام جویانه با بازی جیسون استاتهام است که اولین همکاری بین آنها را رقم می زند. اکران فیلم The Beekeeper چهار سال پس از آخرین فیلم آیر انجام می شود و بازیگران نسبتاً با استعدادی در اطراف استاتهام، از جمله جاش هاچرسون، جرمی آیرونز، مینی درایور و امی راور-لمپمن حضور دارند. با توجه به قولی که فیلم های دیوید آیر در اوایل کارش نشان دادند، زنبوردار به لحظه ای حساس می رسد.

دیوید آیر به لطف فیلمنامه هایش برای Training Day و The Fast and the Furious، در سال 2001 با اکران هر دو فیلم، موفقیت بزرگی را تجربه کرد. همین امر باعث شد تا چند سال بعد کارگردانی را شروع کند و به سومین تلاش او، پایان تماشا، منجر شد. با این حال، مسیر شغلی او در دهه گذشته تغییر کرده است. او از ساخت درام‌های تلخ به صحنه‌هایی با بودجه‌های کلان تبدیل شد و به داستان‌های کم‌هزینه بازگشت. دیوید آیر اکنون پس از برخی تولیدات فاجعه‌آمیز که منجر به نقدهای بدی برای فیلم‌هایش شد، دوباره جایگاه خود را در هالیوود باز می‌گرداند، که به زنبوردار فشار می‌آورد تا این روند را بشکند.

فیلم‌های دیوید آیر از زمان Fury همچنان بهتر می‌شوند

کیفیت فیلم‌های دیوید آیر در طول سال‌ها مانند اکثر فیلمسازان نوسان داشته است، اما اکران فیوری در سال 2014 در حال حاضر برجسته است. درام جنگی با بازی برد پیت و لوگان لرمن آخرین باری بود که فیلمی که او کارگردانی کرد، نقدهای خوبی را به دست آورد. فیوری دو سال پس از آن که End of Watch به راحتی رکورد جدیدی را برای کارگردان در 85 درصد ایجاد کرد، 76 درصد از منتقدان را در Rotten Tomatoes دریافت کرد.

ادامه فیلم Fury از دیوید آیر فیلم Suicide Squad بود که پس از دخالت استودیو که منجر به فیلمبرداری های گسترده و قطع جدیدی از فیلم شد، با مهربانی مواجه نشد. در نتیجه، فیلم ضدقهرمانی DC با امتیاز ۲۶٪ در Rotten Tomatoes پایان یافت. از آن زمان تاکنون درخواست هایی برای انتشار Ayer Cut of Suicide Squad برای مشاهده اهداف اصلی او ایجاد شده است. Ayer یک بار دیگر برای Bright از Netflix در سال 2017 نقدهای بدی دریافت کرد. همچنین دارای امتیاز 26٪ است، اما میانگین امتیاز نقدها بسیار پایین تر است. رگه نقدهای بد دیوید آیر در سال 2020 با The Tax Collector (18٪ در Rotten Tomatoes) ادامه یافت که پس از Fury باعث کاهش بیشتر شد.

شکی وجود ندارد که دیوید آیر امیدوار است که The Beekeeper بتواند این روند ضعیف شغلی 10 ساله را بشکند. تاریخ اکران این فیلم اوایل ژانویه 2024 است، که معمولاً زمانی است که استودیوها فیلم‌هایی را که می‌دانند بد هستند کنار می‌گذارند. علاوه بر این، تریلر The Beekeeper دقیقاً اعتماد به نفس را نشان میدهد. به نظر می رسد که جیسون استاتهام در این مرحله به آن نوع فیلم اکشن معروف است. اما، شاید The Beekeeper روند بررسی دیوید آیر را در این روند غافلگیر کرده و بشکند.

عوامل The Beekeeper

نظرات زنبوردار