فیلم هندی کالکی 2898 A.D 2024 Kalki 2898 - A.D زیرنویس فارسی

فیلم هندی کالکی 2898 A.D 2024 Kalki 2898 - A.D زیرنویس فارسی

کالکی 2898 A.D

سال تولید : 2024
تولید کشور : هند

آواتار امروزی ویشنو، خدای هندو، که اعتقاد بر این است که برای محافظت از جهان در برابر نیروهای شیطانی به زمین فرود آمده است.

دانلود کالکی 2898 A.D

گزارش خرابی لینک دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت 1080P

دانلود (پرده ای)

زیرنویس فارسی همه کیفیت ها

دانلود زیرنویس

تریلر های Kalki 2898 - A.D

مشاهده تریلر 1

پخش انلاین

کالکی 2898 A.D

Kalki 2898 - A.D

درباره کالکی 2898 A.D

به‌عنوان اولین حماسه علمی تخیلی هند، فیلم هندی Kalki 2898 – AD به عنوان یک جهش بزرگ دیگر برای فیلم‌سازی هندی پیش‌بینی می‌شود که به طور بالقوه تضمین می‌کند که موفقیت بین‌المللی فیلم هندی RRR اتفاقی نبوده است.

فیلم هندی کالکی چه زمانی منتشر می شود؟

تریلر اصلی منتشر شده در San Diego Comic-Con 2023 تاریخ انتشار مشخصی را نشان نداد، اما با تایید این که فیلم کالکی هندی در سال 2024 منتشر خواهد شد به پایان رسید. در یک به روز رسانی، اکنون می دانیم که فیلم در تاریخ 9 مه 2024 اکران خواهد شد.

آیا تریلر برای فیلم هندی Kalki وجود دارد؟

در طول اولین اعلام برای Kalki 2898 – AD، که اولین تیزر تریلر نیز در آن پخش شد، کارگردان ناگ اشوین چندین بار اشاره کرد که جنگ ستارگان الهام‌بخش اصلی حماسه فضایی آینده است. این در اولین تریلر به وضوح مشهود است، زیرا قهرمان اصلی مرموز (با بازی نماد هندی پرابهاس) از فناوری فضایی پیشرفته خود برای مبارزه با امپراتوری پر از سربازان نقابدار استفاده می کند. تریلر به طور کلی از نظر جزئیات داستان سبک است، اما از نظر تماشایی چشمگیر و ترکیبی قابل توجه از جلوه های کاربردی و دیجیتالی سنگین است. تا کنون، ادعای این که این یکی از بزرگترین فیلم های هندی است که تا کنون ساخته شده است، منطقی به نظر می رسد.

چه کسانی در فیلم هندی کالکی 2898 بازی می کنند؟

بازیگران این فیلم هندی دوبله فارسی شامل برخی از درخشان‌ترین ستاره‌های هند و مجرب ترین بازیگران هستند. نقش ستاره اصلی را پرابهاس بازی می‌کند که طرفداران فیلم‌شناسی اس‌اس راجامولی فوراً به عنوان ستاره اصلی Baahubali: The Beginning و Baahubali 2: The Conclusion شناخته می‌شوند. پرابهاس و بقیه بازیگران توسط رانا داگوباتی، که همبازی پرابهاس در فیلم‌های Baahubali در نقش پادشاه شرور Bhallaladeva بود، معرفی شدند. اگرچه داگوباتی در فهرست بازیگران ظاهر می‌شود، اما ظاهراً او در این فیلم حضور ندارد، اگرچه هنوز هم می‌تواند نقشی کوتاه داشته باشد.

بقیه بازیگرانی که به پرابهاس در این نمایش علمی تخیلی ملحق می شوند نیز جالب توجه است. دیپیکا پادوکن (یه جاوانی های دیوانی)، دیشا پاتانی (ام.اس. دهنی: داستان ناگفته)، آمیتاب باچان (سیاه)، دولکور سلمان (چارلی) و کمال هاسان (ویشواروپام) نیز در این فیلم حضور دارند.

فیلم هندی کالکی دوبله فارسی درباره چیست؟

جزئیات داستان درباره فیلم هندی هنوز روشن نیست، اما می دانیم که این یک داستان آینده نگرانه است که هنوز بر اساس و ریشه در اساطیر هندی دارد. شخصیت پرابها که هنوز نامش فاش نشده است، ظاهراً در حال بازی یک نسخه آینده‌نگر از آواتار ویشنو – خدای هندوهای حافظ و حفاظت است. آواتار باید با غلبه بر یک امپراتوری فاشیست شیطانی که توسط سربازان بی رحمی که فقط به عنوان مهاجمان شناخته می شوند، تعادل را به جهان بازگرداند.

چه کسی فیلم Kalki 2898 – AD را می سازد؟

Kalki 2898 – AD سومین فیلم بلند سینمایی ناگ اشوین، فیلمساز برجسته هندی و بالیوود خواهد بود که نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. فیلم های قبلی اشوین برای شهرت شامل کمدی موفقیت آمیز یواد سوبرامانیام و فیلم زندگینامه ساواتری ماهاناتی است. در حالی که هر دوی این فیلم‌ها به طور گسترده مورد تجلیل قرار می‌گیرند، مقیاس عظیم و حماسی Kalki 2898 – AD شبیه هر چیزی نیست که اشوین قبلاً ساخته است. این فیلم همچنین توسط سیتا رامام تهیه‌کننده دوتایی سی اسوانی دات و سواپنا دات تولید خواهد شد.

 

عوامل Kalki 2898 - A.D

مقالات Kalki 2898 - A.D

موردانتظارترین فیلم های هندی سال 2024

بالیوود قرار است موردانتظارترین فیلم های هندی سال 2024، را که هم از نظر تجاری و هم هنری به موفقیت […]

نظرات کالکی 2898 A.D

برهان یعقوبی گفت: تاریخ پخش کی هستش

نماشات گفت: هفته دوم تیرماه

مسلم گفت: که میاد

نماشات گفت: تیر ماه 1403

علی گفت: کی میاد

نماشات گفت: تیر ماه اکران کالکی 2898 است

خان گفت: تاریخ پخش فیلم کی هستش تقریباً

نماشات گفت: تاریخ اکران 7 تیر 1403 است.

ناشناس گفت: کی میاد

نماشات گفت: تاریخ دقیقی مشخص نیست. به محض انتشار نسخه پرده ای یا اصلی لینک های دانلود در دسترس شما قرار خواهند گرفت.