دانلود فیلم هندی جنگنده  2024 fighter دوبله فارسی

دانلود فیلم هندی جنگنده 2024 fighter دوبله فارسی

جنگنده

سال تولید : 2024
تولید کشور : هند

هوانوردان برتر IAF در مواجهه با خطر قریب الوقوع گرد هم می آیند تا Air Dragons را تشکیل دهند. FIGHTER رفاقت، برادری و نبردهای داخلی و خارجی آنها را آشکار می کند.

دانلود جنگنده

گزارش خرابی لینک دانلود

نسخه دوبله فارسی

کیفیت 480P

دانلود

کیفیت 720P

دانلود

کیفیت 1080P

دانلود

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت 480P

دانلود

کیفیت 720P

دانلود

کیفیت 1080P

دانلود

جنگنده

fighter

درباره جنگنده

تریلر فیلم هندی Fighter پاسخ بالیوود به Top Gun تام کروز را نشان می دهد.. فیلم هندی جنگنده یا Fighter، فیلم اکشن بالیوودی است که در ژانویه 2024 به سینماها رفت، تماشاگران را با شیرین کاری های هوایی، درام جذاب و شیمی خیره کننده بین ستاره های اصلی خود مجذوب خود کرده است. این فیلم با تاخیر گسترده، که در ابتدا قرار بود تنها چند ماه پس از فیلم Top Gun: Maverick در سال 2022 اکران شود منتشر شد. برخی از هیت سازان برتر هند برای جنگنده با هم متحد شده اند. فایتر برخی از هیجان انگیزترین استعدادهای بالیوود را جمع آوری کرده است. این شامل همکاری مجدد سیدهارت آناند کارگردان فیلم هندی پاتان Pathaan و ستاره دیپیکا پادوکن است. فیلم شاهرخ خان که این سوپراستار را به عنوان عامل اصلی RAW معرفی می کرد، در سال 2023 130 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد و ششمین فیلم هندی پردرآمد تمام دوران ها شد.

پاتان، همراه با Animal و دیگر فیلم شاهرخ خان جوان 2023، رکورد پرفروش ترین فیلم هندی را با فروش بیش از 100 میلیون دلار در یک سال شکست. ستاره های دیگر این فیلم نیز موفقیت های بزرگی را در کارنامه خود دارند. این شامل آنیل کاپور، بازیگر برنده اسکار فیلم میلیونر زاغه نشین، و هریتیک روشن، که مقابل قهرمان اکشن تایگر شراف در فیلم موفق سیذارت آناند در سال 2019، War بازی کرد. نویسندگان موسیقی کومار و دوتایی ویشال-شخار همچنین قبلاً در War و Pathaan و همچنین ده‌ها آهنگ موفق دیگر به صورت جداگانه و با هم همکاری کرده‌اند. میتوان چنین گفت که این فیلم قسمت دوم پاتان یا پاتان 2 خواهد بود.

داستان فیلم جنگنده 2024 درباره چیست؟

جنگنده داستان دو هوانورد برتر نیروی هوایی هند را باز می کند که هر کدام تحت عنوان “اژدهای هوایی” رقابت می کنند. هوانوردان برتر IAF در مواجهه با خطر قریب الوقوع گرد هم می آیند تا Air Dragons را تشکیل دهند. FIGHTER رفاقت، برادری و نبردهای داخلی و خارجی آنها را آشکار می کند.

بازیگران فبلم Fighter چه کسانی هستند؟

کاران (هریتیک روشن): خلبانی ماهر و نترس که عطش تعالی رانده شده و در یک تراژدی گذشته او را خالی کرده است.

شیرا (دیپیکا پادوکن): یک خلبان جنگنده با استعداد و سرسخت که مصمم است موانع را بشکند و شایستگی خود را در میدانی مردانه ثابت کند.

آنیل کاپور: نقشی محوری به عنوان مربی کهنه کار ایفا می کند و جاذبه و خرد را به روایت می افزاید.

بازیگران مکمل بازیگران با استعدادی مانند رونیت روی، دیشا پاتانی و ابیمانیو داسانی هستند که هر کدام به پویایی فیلم کمک می کنند.

همانطور که کاران و شیرا برای کسب مقام اول با هم رقابت می کنند، رقابت آنها به یک عشق عاشقانه پرشور تبدیل می شود که توسط خواسته های آموزش سخت آنها، درگیری های داخلی در نیروی هوایی و یک تهدید بیرونی در حال ظهور آزمایش می شود. این فیلم بینندگان را به سفری نفس‌گیر از طریق جنگ‌های هوایی هوایی، سکانس‌های تمرینی شدید و رویارویی‌های احساسی می‌برد، همه در پس زمینه مناظر نفس‌گیر هند.

بازاریابی و تاریخ انتشار رسمی فیلم هندی Fighter:

Fighter با کمپین بازاریابی گسترده خود سر و صدای زیادی ایجاد کرد. پخش تریلر در نمایش‌های هوایی، مصاحبه‌های پرمخاطب، و نگاه‌های اجمالی انحصاری به سکانس‌های اکشن هوایی، انتظار را افزایش داد. این فیلم در روز جمهوری در هند اکران شد و از احساسات میهن پرستانه استفاده کرد و اعداد باکس آفیس افتتاحیه قوی را ایجاد کرد.

استقبال مخاطبان جهانی و منتقدان از فیلم فایتر چگونه بود؟

استقبال انتقادی از Fighter متفاوت بوده است. برخی از منتقدان ضمن تمجید از سکانس‌های اکشن، جلوه‌های بصری نفس‌گیر و شیمی غیرقابل انکار بین بازیگران اصلی، طرح داستان را قابل پیش‌بینی و سرعت را ناهموار می‌دانستند. با این حال، مهارت فنی فیلم، بدلکاری های هوایی و بازی روشن و پادوکن مورد تحسین گسترده قرار گرفت. فیلم هندی جنگنده با نمایش قوی باکس آفیس در هند افتتاح شد و در آخر هفته افتتاحیه خود بیش از 20 میلیون دلار به دست آورد. علیرغم اینکه این فیلم با برخی انتقادات مواجه شده است، همچنان تماشاگران را به خود جلب کرده است، فراتر از انتظارات اولیه است.

موفقیت های فیلم هندی جدید فراتر از باکس آفیس است:

جنگنده گفتگوهایی را در مورد برابری جنسیتی در نیروهای مسلح هند و چالش های پیش روی زنان در زمینه های سنتی تحت سلطه مردان ایجاد کرده است. تصویری که فیلم از خلبان جنگنده زن قدرتمندی مانند شیرا به نمایش می‌گذارد به دلیل پیام مترقی و پتانسیل آن برای الهام بخشیدن به زنان جوان مورد تحسین قرار گرفته است. جنگنده فقط یک نمایش اکشن بلند پروازانه نیست. این داستان عاشقانه، جاه طلبی و غلبه بر شیاطین شخصی است. چه طرفدار اکشن بالیوود باشید، چه از داستان‌های عاشقانه جذاب، یا صرفاً از سینمای بصری خیره‌کننده فیلم لذت ببرید.

 

عوامل fighter

مقالات fighter

موردانتظارترین فیلم های هندی سال 2024

بالیوود قرار است موردانتظارترین فیلم های هندی سال 2024، را که هم از نظر تجاری و هم هنری به موفقیت […]

نظرات جنگنده

ناشناس گفت: سلام به سایت خوب شما...سانسور شده هست حیف

نماشات گفت: با سلام و تشکر. وبسایت نماشات به دلیل فعالیت قانونی امکان ارائه محتوا به صورت سانسور نشده را ندارد.