دانلود فیلم و سریال آلمانی

دانلود فیلم مهاجران  2023 The Settlers زیرنویس فارسی

دانلود فیلم مهاجران 2023 The Settlers زیرنویس فارسی

در شیلی در سال 1901، سه سوارکار برای محافظت از یک املاک وسیع حقوق می گیرند. همراه با یک سرباز بریتانیایی و یک مزدور آمریکایی...

تاریخی |
2023 |
ساخت شیلی
رتبه IMDB 7 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم بیشتر از همیشه   2022 More Than Ever زیرنویس فارسی

دانلود فیلم بیشتر از همیشه 2022 More Than Ever زیرنویس فارسی

هلن و متیو سال هاست که در کنار هم خوشبخت بودند. پیوند بین آنها عمیق است. هلن در مواجهه با یک تصمیم به تنهایی به نروژ سفر می کند تا به دنبال صلح باشد و...

درام |
2022 |
ساخت فرانسه
رتبه IMDB 6.7 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک 73
دانلود فیلم درخت گلابی وحشی  2018 The Wild Pear Tree زیرنویس فارسی

دانلود فیلم درخت گلابی وحشی 2018 The Wild Pear Tree زیرنویس فارسی

زمستان وارد روستایی میشود جایی که قرض پدر گریبانگیر فرزند میشود

درام |
2018 |
ساخت ترکیه
رتبه IMDB 8 رتبه راتن تومیتوز 94 رتبه متاکریتیک 86
دانلود فیلم بگ هد  2023 Baghead زیرنویس فارسی

دانلود فیلم بگ هد 2023 Baghead زیرنویس فارسی

یک زن جوان یک میخانه فرسوده را به ارث می برد و راز تاریکی را در زیرزمین آن کشف می کند و...

ترسناک |
2023 |
ساخت آلمان
رتبه IMDB 5.5 رتبه راتن تومیتوز 25 رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم ردپای ببر 2023 Tiger Stripes  زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ردپای ببر 2023 Tiger Stripes زیرنویس فارسی

دختر 11 ساله ای که تا زمانی که تغییرات فیزیکی وحشتناکی را در بدن خود تجربه می کند، بی خیال است...

ترسناک |
2023 |
ساخت malaysia
رتبه IMDB 6.1 رتبه راتن تومیتوز 100 رتبه متاکریتیک 67
دانلود فیلم آرامش در شمال  2023 Northern Comfort زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آرامش در شمال 2023 Northern Comfort زیرنویس فارسی

گروه متنوعی از مردم با ترس مزمن از پرواز در شمال زمستانی سرگردان هستند.

کمدی |
2023 |
ساخت ایسلند
رتبه IMDB 5.8 رتبه راتن تومیتوز 20 رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم موجودات بهشتی  1994 Heavenly Creatures زیرنویس فارسی

دانلود فیلم موجودات بهشتی 1994 Heavenly Creatures زیرنویس فارسی

دو دختر در تخیلات خود دنیایی رویایی ساخته اند. والدین آن ها که گمان می کنند این رفتار آن ها بیمارگونه است، آن دو را از هم جدا می کنند، و پس از آن دختر...

بیوگرافی |
1994 |
ساخت نیوزیلند
رتبه IMDB 7.3 رتبه راتن تومیتوز 95 رتبه متاکریتیک 86
دانلود فیلم سوختن 2022 Harka زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سوختن 2022 Harka زیرنویس فارسی

علی از فروش گاز قاچاق به سختی امرار معاش می کند. این جوان تونسی پس از مرگ پدرش ناگهان خود را مسئول دو خواهرش می بیند.

درام |
2022 |
ساخت فرانسه
رتبه IMDB 6.6 رتبه راتن تومیتوز 94 رتبه متاکریتیک 80
دانلود فیلم نفرین فاخته   2023 The Cuckoos Curse زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نفرین فاخته 2023 The Cuckoos Curse زیرنویس فارسی

مارک و آنا تصمیم می گیرند با هانس و اولگا، یک زوج بازنشسته آلمانی که به صورت آنلاین با آنها آشنا شده اند، خانه را عوض کنند، کم کم تغییر خانه تبدیل به ...

ترسناک |
2023 |
ساخت اسپانیا
رتبه IMDB 5.6 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود فیلم صندوق عقب: قفل شده  2023 Trunk: Locked In زیرنویس فارسی

دانلود فیلم صندوق عقب: قفل شده 2023 Trunk: Locked In زیرنویس فارسی

مالینا در صندوق عقب ماشینی با سرعت بیدار می شود و با وحشت متوجه می شود که بیش از حافظه اش گم شده است. او با تلفن همراهش به عنوان تنها راه ارتباطی با د...

اکشن |
2023 |
ساخت آلمان
رتبه IMDB 5.6 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -

سینمای آلمان تاریخ غنی و متنوعی دارد که مشخصه آن نوآوری، بیان هنری و توانایی آن در جذب مخاطب با دیدگاه فرهنگی متمایز است. از سال‌های اولیه سینمای صامت تا به امروز، سینمای آلمان چه از نظر دستاوردهای هنری و چه از نظر کارگردانان، بازیگران و مضامین تاثیرگذار، سهم قابل توجهی در دنیای فیلم‌سازی داشته است. و رفته رفته دانلود فیلم آلمانی و دانلود سریال آلمانی در میان مردم افزایش یافته است.

آلمان از فیلم‌های مشهور بین‌المللی گرفته تا سریال‌های مورد تحسین منتقدان، سهم قابل توجهی در دنیای سرگرمی داشته است. جنبش سینمای اکسپرسیونیست آلمان یک جنبش هنری مهم در اوایل قرن بیستم بود که با سبک بصری متمایز، مضامین روان‌شناختی و تکنیک‌های داستان‌سرایی بدیع مشخص می‌شد.

در سال‌های اخیر سینمای آلمان به پیشرفت خود ادامه داده و در صحنه جهانی اثر خود را نشان داده است. فیلمسازانی مانند فاتح آکین، مارن آده، و فلوریان هنکل فون دونرزمارک به دلیل داستان سرایی متمایز و روایت های جذاب خود شهرت بین المللی به دست آورده اند.

معروف ترین فیلم های ساخته شده در آلمان:

فیلم متروپلیس : فیلم آلمانی متروپلیس به کارگردانی فریتز لانگ یک فیلم علمی تخیلی پیشگامانه است که اثری پاک نشدنی در تاریخ سینما از خود به جای گذاشته است. این فیلم به خاطر جلوه های بصری خیره کننده، طراحی صحنه های تخیلی و داستان سرایی رویایی مشهور است.

فیلم کشتی : به کارگردانی ولفگانگ پترسن، فیلم Das Boot یک درام جنگی جذاب است که داستان خدمه یک کشتی آلمانی را در طول جنگ جهانی دوم دنبال می کند. این فیلم به خاطر نمایش واقع گرایانه اش از زندگی در یک زیردریایی و کاوش در پیچیدگی های اخلاقی جنگ شناخته شده است.

فیلم Run Lola Run : به کارگردانی Tom Tykwer، فیلم فرار کن لونا فرار کن یک فیلم هیجان انگیز سریع است که داستان لولا را روایت می کند که بیست دقیقه فرصت دارد تا جان دوست پسرش را نجات دهد. ساختار روایی بدیع و جلوه های بصری پویا فیلم را به یک کلاسیک کالت تبدیل کرده است.

معروف ترین سریال های ساخت آلمان:

Dark :سریال دارک که توسط باران بو اودار و Jantje Friese ساخته شده است، یک سریال بسیار جذاب علمی تخیلی و هیجان انگیز است که شهرت بین المللی به دست آورد. این سریال زندگی به هم پیوسته چهار خانواده در یک شهر کوچک آلمانی را بررسی می‌کند که به سفر در زمان، روابط پیچیده و عواقب اقدامات گذشته می‌پردازد.

1899 : سریال آلمانی 1899 که توسط باران بو اودار و جانجه فریس، سازندگان سریال تحسین شده «تاریک» ساخته شده، با مفهوم و داستان گویی منحصر به فرد خود، مخاطبان را مجذوب خود می کند. داستان سریال روی کشتی مهاجرانی است که از اروپا به آمریکا سفر می‌کند و نوید می‌دهد موضوعاتی از رمز و راز، وحشت و شرایط انسانی را بررسی کند.

غیر مومن :سریال Unorthodox با الهام از خاطرات دبورا فلدمن، مینی سریالی است که زندگی زن جوانی را بررسی می‌کند که از جامعه یهودی فوق‌العاده ارتدوکس خود در بروکلین فرار می‌کند و خود را در برلین می‌بیند. این سریال به دلیل نمایش حساس هویت مذهبی، برخوردهای فرهنگی و رهایی شخصی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

بازیگران مشهور آلمانی:

کریستوف والتز: کریستف والتز که به خاطر همکاری با کوئنتین تارانتینو شناخته می شود، برای بازی در فیلم هایی مانند حرامزاده های لعنتی و جانگو رهاشده به تحسین بین المللی دست یافت. مهارت های بازیگری همه کاره و حضور جذاب او در سینما جوایز متعددی از جمله دو جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای او به ارمغان آورده است.

دایان کروگر: دایان کروگر هم در سینمای آلمان و هم در سینمای بین‌المللی نامی برای خود دست و پا کرده است. نقش موفقیت آمیز او در فیلم آلمانی In the Fade بود که برای آن جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کن را دریافت کرد. او همچنین در تولیدات هالیوود مانند فیلم تروی و حرامزاده های لعنتی ظاهر شده است.

دانیل برول: دانیل برول بازیگر همه کاره ای است که به خاطر بازی در فیلم های آلمانی و بین المللی شناخته شده است. او در فیلم هایی مانند خداحافظ لنین ، اولتیماتوم بورن  و شتاب . بازی ظریف او از نیکی لائودا در راش تحسین منتقدان را به همراه داشت و او را به عنوان بازیگری با استعداد در صحنه جهانی تثبیت کرد.

فیلم‌ها و سریال‌های آلمانی تأثیری ماندگار بر دنیای سرگرمی گذاشته‌اند. از شاهکارهای کلاسیک مانند «متروپلیس» تا سریال‌های معاصری مانند «تاریک»، داستان‌سرایی آلمانی همچنان با عمق، نوآوری و غنای فرهنگی خود مخاطبان را مجذوب خود می‌کند. مشارکت بازیگران مشهور آلمانی مانند کریستوف والتز، دایان کروگر و دانیل برول، شناخت جهانی استعدادهای آلمانی را بیشتر افزایش داده است. همانطور که صنعت همچنان به تکامل خود ادامه می دهد، سینما و تلویزیون آلمان بخشی حیاتی از چشم انداز فرهنگی جهانی باقی می ماند.