10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن در بازسازی فیلم روانی آمریکایی

American Psycho در سال 2000 با بازی کریستین بیل در نقش پاتریک بیتمن، بهترین انتخاب را انجام داد، اما با شروع بازسازی فیلم روانی، زمان آن رسیده است که در نظر بگیریم چه کسی می‌تواند عملکرد مشابه بیل را دوباره اجرا کند. داستان فیلم روانی آمیکایی برای اولین بار به عنوان یک رمان توسط برت ایستون الیس در سال 1991 منتشر شد و پس از آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. کمتر از 10 سال بعد، توسط کمپانی لاینزگیت، با نویسندگی و کارگردانی مری هارون، برای پرده بزرگ اقتباس شد. انتخاب کریستین بیل جوان برای بازیگری در موفقیت باورنکردنی فیلم تاثیرگذار بود و به لطف بازی فوق‌العاده‌اش زندگی حرفه‌ای او به اوج‌های جدیدی دست یافت.

نقش پاتریک بیتمن پیچیده است، بسیاری از اقدامات او در فیلم چه به عنوان واقعی یا خیالی قابل بحث است. بیتمن یک تاجر موفق در نیویورک است، اما راز تاریکی را پنهان می کند. در حالی که او نقش یک مدیر اجرایی را بازی می کند که به هنر، موسیقی، غذاخوری و روابطش اهمیت می دهد، هیچ وابستگی واقعی به هیچ یک از آنها ندارد. بیتمن هیچ وابستگی عاطفی به هیچ کس یا هیچ چیز ندارد، اما وسواس زیادی دارد که نقش کسی را بازی کند. با این حال، او در مورد اعمال خشونت آمیز و وحشتناکی خیال پردازی می کند، و اینکه آیا او بعدها به ارتکاب آنها ادامه می دهد به طور مبهم باقی می ماند. از بین بازیگران جوان و قدیمی با بررسی رزومه آنها لیست زیر را میتوان برای10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن در بازسازی فیلم روانی آمریکایی ارائه شده است.

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

10) گلن هاورتون

شناخته شده برای نقش های: در فیلادلفیا، بلک بری همیشه آفتابی است

گلن هاورتون بیشتر به خاطر نقش‌های کمدی‌اش در نمایش‌هایی مانند همیشه آفتابی در فیلادلفیا شناخته می‌شود، اما در آن نقش و چندین نقش دیگر، او استعداد خود را برای ایفای یک شخصیت لایه‌لایه ثابت کرده است. هاورتون مانند بیل مردی جذاب کلاسیک، با ویژگی های قوی و هیکلی قوی است و در کنار بازی های کمیک تر، نقش های جدی نیز ایفا کرده است. بیتمن یک روایت عمومی نادرست در مورد زندگی خود را با یک زندگی مخفی تاریک متعادل می کند و هاورتون مطمئناً می تواند استعدادهای خود را ثابت کند و برای مقابله با چنین چالشی قد علم کند.

 

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

9) کامرون موناگان

دارای شهرت برای نقش‌هایی در: Gotham، Shameless، Star Wars Jedi: Fallen Order

کامرون موناگان یک ستاره نوظهور در هالیوود است که موفقیت های زیادی در برنامه های تلویزیونی داشته است و به عنوان قهرمان اصلی در سری بازی های جنگ ستارگان جدای ظاهر می شود. با این حال، موناگان با وجود استعدادهایش هنوز نتوانسته در فیلم های جریان اصلی ظاهر شود. در گاتهام، او هم نقش جرمیا و هم جروم والسکا را ایفا کرد، شخصیت هایی که پیشروی جوکر بودند. با هر دو نقش، موناگان به راحتی بین یک شخصیت حساس، به یک شخصیت شیطانی که مغز متفکر رنج مردم بود، تغییر مکان داد. موناگان به عنوان یک بازیگر بسیار تطبیق پذیر است و نقشی مانند بیتمن می تواند کار او را مانند بیل آغاز کند.

 

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

8) لورن کوهن

شناخته شده برای نقش‌هایی در: سریال مردگان متحرک، پسر

لورن کوهن یکی دیگر از بازیگران برجسته ای است که استعداد خود را در تلویزیون به نمایش گذاشت، اما هنوز نتوانسته آن را روی پرده بزرگ بسازد. کوهن در فیلم The Walking Dead نقش مگی را بازی می کند، زنی سرسخت که حتی پس از مرگ وحشیانه شوهرش به یکی از تواناترین بازماندگان و رهبران آخرالزمان تبدیل می شود. مگی شخصیتی بود که کارش را شیرین و بی ادعا شروع کرد، اما با گذشت زمان، تهاجمی تر شد، مستعد عصبانیت و خشونت بود. بیتمن ماهیت دوگانه ای دارد و مهارت های کوهن به خوبی می تواند با این نقش مطابقت داشته باشد و او را به یک تناسب کامل تبدیل کند.

 

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

7) پن بدلی

شناخته شده برای نقش در: تو، دختر شایعه پراکنی

وقتی شخصیت پاتریک بیتمن را در نظر می گیریم، به راحتی می توان بین او و جو گلدبرگ از You مقایسه کرد. تمایلات وسواس گونه نسبت به کنترل افراد و موقعیت های اطرافشان، مایل به تلاش برای محافظت از اسرارشان، و کاملاً خودخواهانه، دنبال هر چیزی که بیشتر می خواهند هستند. پن بدلی مسئول جان بخشیدن به جو گلدبرگ است و موفق به خلق چهره ای ترسناک شده است. همچنین دارای کاریزما و جذابیتی است که بینندگان نمی توانند از آن چشم پوشی کنند. این یکی دیگر از عناصر شخصیت بیتمن از رمان است که می‌توان آن را با Badgely در نقش بررسی کرد.

 

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

6) ویلیام جکسون هارپر

شناخته شده برای نقش های: میدسامر، جای خوب، مرد مورچه ای و زنبور کوانتومانیا

بسیاری از نقش‌هایی که ویلیام جکسون هارپر بازی کرده است، او را به عنوان یک مرد خوب، یا بیش از حد عصبی و محتاط انتخاب کرده‌اند. با این حال، پرداختن به نقش بیتمن می‌تواند فرصتی عالی برای کشف جنبه‌های دیگری از شخصیت او و استفاده از شخصیت «مرد خوب» باشد تا او را غیر تهدیدکننده جلوه دهد. هارپر در حال حاضر ظاهر فردی جذاب، پیچیده و موفق را دارد، بنابراین اجازه دادن به او برای استفاده از آن و ایجاد لایه های جدید در شخصیت بیتمن می تواند واقعا عالی باشد.

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

5) جاناتان بیلی

شناخته شده برای نقش های: بریجرتون، برادچرچ، شرور

جاناتان بیلی قرارشرور است با نقش آتی خود در فیلم های Wicked وقفه بزرگی در هالیوود داشته باشد، اما او همچنین در ایفای نقش در سریال های تلویزیونی محبوبی مانند بریجرتون در نتفلیکس موفق بوده است. بیلی در چندین نقش با ایفای شخصیت‌های بسیار متفاوت ظاهر شده است، از یک روزنامه‌نگار جوان جاه‌طلب گرفته تا یک نجیب‌زاده که در اوایل زندگی دچار ضایعه‌ها و تراژدی‌های بزرگی می‌شود. بیلی به طور بالقوه می تواند با لحن های مختلف شخصیت بیتمن مطابقت داشته باشد تا نقش شخصیت ناهنجار و سرخورده ای را بازی کند که برای حفظ کنترل زندگی و محیط اطراف خود تلاش می کند.

 

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

4) دونالد گلاور

شناخته شده برای نقش هایی در: آتلانتا، جامعه، گامبینو کودکی

دونالد گلاور یکی از همه کاره ترین و باهوش ترین بازیگران جوان هالیوود است که کار حرفه ای او روند صعودی مداومی دارد. قبل از اینکه شروع به ساخت محتوای طنز و جدی تر مانند آتلانتا و موسیقی با نام Childish Gambino کند، در برنامه های تلویزیونی مانند Community به عنوان کمدین دوست داشتنی، تروی بارنز، نام خود را در تلویزیون ایجاد کرد. گلوور تجربه زیادی در نقش‌های مختلف دارد و استعدادهایش او را به انتخابی باورنکردنی برای برداشتی جدید و مدرن از پاتریک بیتمن از روان‌شناس آمریکایی تبدیل می‌کند.

 

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

3) کایران کالکین

شناخته شده برای نقش های: جانشینی، اسکات پیلگریم در مقابل جهان

کایران کالکین پس از موفقیت در فیلم جانشینی به عنوان یک سلبریتی به اوج جدیدی رسیده است، اما استعدادهای او همچنین می تواند او را برای یک درام طنز بزرگتر مناسب کند. کالکین نقش توپ شل، رومن روی، کوچکترین پسر لوگان روی را بازی می کرد و اغلب به عنوان جانشین بالقوه میراث پدرش نادیده گرفته می شد. کالکین کار فوق‌العاده‌ای را در نقش شخصیتی نه چندان پایدار انجام داد و علیرغم رفتارهای اسفناکشان، آنها را دوست‌داشتنی و مغناطیسی نشان داد. کالکین می‌تواند این نقش را به نقش بیتمن ببرد و اجرای قانع‌کننده و رضایت‌بخشی با دوگانگی و سردرگمی ارائه دهد.

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

2) آنا کندریک

شناخته شده برای نقش های: Pitch Perfect، Trolls، Up In The Air

آنا کندریک می‌تواند کمی عجیب باشد، اما این پتانسیل به وضوح وجود دارد. کندریک شخصیتی جذاب، دارای توانایی ایفای نقش های جدی و سبک تر، و به ویژه در یک فیلم، شباهت قابل توجهی به جنبه های بیتمن دارد. آقای رایت ستاره کندریک را در نقش زنی دید که به نظر می رسد زندگی اش از کنترل خارج شده است. پس از ملاقات با شخصیت سام راکول، این دو به یک قتل بدون فکر می پردازند و فقط به علایق شخصی خود می پردازند و مخاطب را وادار می کنند که از واقعی بودن چیزی سوال کند. این موضوع با پاتریک بیتمن طنین انداز می شود و می تواند او را به یک انتخاب ایده آل تبدیل کند.

 

 

10 بازیگر مناسب برای نقش پاتریک بیتمن

 

1) رابرت پتینسون

شناخته شده برای نقش های: بتمن، تنت، گرگ و میش

در حالی که بیل قبل از بازی در نقش بتمن ابرقهرمانی نقش بیتمن را دریافت کرد، رابرت پتینسون می‌توانست مسیری برعکس داشته باشد. پتینسون از زمان نقش آفرینی در فیلم گرگ و میش، در هالیوود بسیار قوی شده است. توانایی او در بازی شخصیت های پیچیده و لایه ای می تواند او را برای زندگی دوگانه بیتمن در American Psycho مناسب کند. پتینسون با استعداد، خوش تیپ، و پیچیده است و فقط به اندازه کافی لمسی تاریک و مرموز دارد که اگر قرار باشد در این نقش انتخاب شود، شخصیت را به درجه بالایی از موفقیت برساند.

نظرات