دانلود انیمیشن جدید

دانلود انیمیشن هیولاها سر کار 2021 Monsters at Work زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن هیولاها سر کار 2021 Monsters at Work زیرنویس فارسی

مجموعه ای از Monsters، Inc 6 ماه پس از فیلم Monsters، Inc. در مورد هیولاها که به جای جیغ و فریادشان انرژی خود را از خنده کودکان می گیرند ، تنظیم شد…

2021 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 7 رتبه راتن تومیتوز 65 رتبه متاکریتیک 55
دانلود انیمیشن مردان ایکس 97 2024 XMen 97 زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن مردان ایکس 97 2024 XMen 97 زیرنویس فارسی

هنگامی که مگنیتو توسط سازمان ملل مجبور به محاکمه می شود، گروهی از شورشیان ضد جهش اراده او را آزمایش می کنند.

2024 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 9.1 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود انیمیشن جنگ ستارگان - بد بچ 2021 Star Wars - The Bad Batch زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن جنگ ستارگان - بد بچ 2021 Star Wars - The Bad Batch زیرنویس فارسی

«دسته بد» از کلونهای نخبه و آزمایشی، بلافاصله پس از جنگهای کلونها، راه خود را از طریق یک کهکشان همیشه در حال تغییر باز میکنند.

2021 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 8.9 رتبه راتن تومیتوز 87 رتبه متاکریتیک 68
دانلود انیمیشن چانگ آن 2023 Chang An زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن چانگ آن 2023 Chang An زیرنویس فارسی

چند سال پس از وقوع شورش آنشی، ارتش توبو به جنوب غربی حمله کرد...

انیمیشن |
2023 |
ساخت چین
رتبه IMDB 7.6 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 2024 Kung Fu Panda 4 دوبله فارسی

دانلود انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 2024 Kung Fu Panda 4 دوبله فارسی

پس از اینکه پو انتخاب شد تا رهبر معنوی دره صلح شود، او باید یک جنگجوی اژدها را بیابد و آموزش دهد، در حالی که یک جادوگر شرور قصد دارد همه شرورهای اصلی ...

اکشن |
2024 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 8 رتبه راتن تومیتوز 72 رتبه متاکریتیک 54
دانلود انیمیشن مولان ۲  2004 Mulan 2 زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن مولان ۲ 2004 Mulan 2 زیرنویس فارسی

وقتی مولان خواستگاری شانگ رو قبول میکند نگهبان او، موشو می ترسد که او سرزمین مادریش را به خاطر وارد شدن به خانواده شانگ از دست بدهد در همین حال امپراط...

اکشن |
2004 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 5.7 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود انیمیشن فریرن: آنسوی پایان سفر 2023 Frieren: Beyond Journey’s End زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن فریرن: آنسوی پایان سفر 2023 Frieren: Beyond Journey’s End زیرنویس فارسی

پادشاه شیاطین شکست خورده و گروه قهرمانان پیروز، قبل جدا شدن از هم به خانه برمیگردند‌. آن چهار نفر - فریرن جادوگر، هیمل قهرمان، هیتر کشیش و اِیسن جنگجو...

2023 |
ساخت ژاپن
رتبه IMDB 8.8 رتبه راتن تومیتوز 100 رتبه متاکریتیک 9.0
دانلود انیمیشن فریدا 2024 Frida زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن فریدا 2024 Frida زیرنویس فارسی

سفری جادویی به زندگی هنرمند نمادین فریدا کالو، که از زبان خودش از خاطرات، نامهها، مقالهها و مصاحبهها روایت میشود...

انیمیشن |
2024 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 7.5 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود انیمیشن نینجا کامویی  2024 Ninja Kamui زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن نینجا کامویی 2024 Ninja Kamui زیرنویس فارسی

یک تیم از قاتلان، جو لوگان - یک نینجای سابق که از قبیله اش فرار کرده است - و خانواده اش به دلیل خیانت به کد باستانی خود، یک انتقام خونین را انجام می د...

2024 |
ساخت ژاپن
رتبه IMDB 9.1 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -
دانلود انیمیشن عنکبوت درون یک دنیای عنکبوتی 2023 The Spider Within A SpiderVerse Story زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن عنکبوت درون یک دنیای عنکبوتی 2023 The Spider Within A SpiderVerse Story زیرنویس فارسی

مایلز مورالس یک حمله پانیک را تجربه می کند که او را مجبور می کند با مظاهر اضطراب خود روبرو شود و یاد بگیرد که کمک گرفتن می تواند به همان اندازه شجاعان...

انیمیشن |
2023 |
ساخت آمریکا
رتبه IMDB 7.2 رتبه راتن تومیتوز - رتبه متاکریتیک -

انیمیشن، به عنوان هنری که تصاویر را از طریق حرکت و داستان‌گویی زنده می‌کند، دهه‌ها مخاطبان را مجذوب خود کرده است.  انیمیشن در طول سال ها به طور قابل توجهی تکامل یافته است و توسط ذهن های مبتکری که تکنیک های جدیدی را کشف کرده اند، پیشگام بوده است. تاریخچه انیمیشن را می توان به اواخر قرن نوزدهم، زمانی که مفهوم ثبت و نمایش تصاویر متحرک ظهور کرد، مربوط کرد. لحظات قابل توجه تاریخچه انیمیشن عبارتند از اختراع zoetrope، اولین انیمیشن های طراحی شده با دست، و ظهور انیمیشن های کامپیوتری. از طریق پیشرفت های تکنولوژیکی، انیمیشن به یک شکل هنری همه کاره و پر جنب و جوش تبدیل شده است.پس وقت ان رسیده تا دانلود انیمیشن جدید را شروع کنید و خود را به دنیایی زیباتر از تصورتان مهمان کنید. در نماشات، لیستی از بهترین انیمیشن هایی که باید دانلود و تماشا کنید را برایتان فراهم کردیم تا در زمانتان صرفه جویی کنیم.

بهتری انیمیشن ها برای دانلود

انیمیشن داستان اسباب بازی:

داستان اسباب‌ بازی به کارگردانی جان لاستر، اولین انیمیشن کاملاً کامپیوتری است که توسط استودیو انیمیشن پیکسار ساخته شد. بینندگان را به دنیای اسباب‌بازی‌هایی می‌برد که وقتی انسان‌ها در اطراف نیستند، زنده می‌شوند.داستان اسباب بازی با داستانی دلچسب، شخصیت های به یاد ماندنی مانند وودی و باز لایت یر و تکنیک های پیشگامانه انیمیشن، به یک کلاسیک پرطرفدار در تاریخ انیمیشن تبدیل شده است.

انیمیشن قلعه اشباح Spirited Away:

این انیمه به کارگردانی هایائو میازاکی و تهیه کنندگی استودیو گیبلی یک انیمیشن ژاپنی است که از نظر بصری نفس گیر است. داستان چیهیرو، دختر جوانی را دنبال می‌کند که به دنیایی جادویی پر از ارواح برخورد می‌کند. قلعه ارواح با انیمیشن مسحورکننده، داستان سرایی گیرا و دنیای تخیلی خود، به یک موفقیت بین المللی تبدیل شده و جوایز متعددی از جمله جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند را دریافت کرده است.

انیمیشن شیر شاه:

به کارگردانی راجر آلرز و راب مینکوف، یک انیمیشن محبوب دیزنی است که به خاطر شخصیت های به یاد ماندنی، داستان سرایی قدرتمند و موسیقی متن نمادینش شناخته می شود. داستان در ساوانای آفریقا اتفاق می افتد، داستان سیمبا، شیر جوانی را روایت می کند که برای بازپس گیری پادشاهی خود سفری را آغاز می کند. با مضامین قدرتمند خانواده، از دست دادن و رشد شخصی، شیر شاه به یکی از موفق ترین و محبوب ترین انیمیشن های دیزنی تبدیل شده است.

پرفروش ترین انیمیشن های جهان:

انیمیشن فروزن یا یخ زده:

فروزن به کارگردانی کریس باک و جنیفر لی، انیمیشنی از دیزنی است که دنیا را در برگرفت. داستان السا، شاهزاده خانمی با قدرت یخی، و خواهر بی باکش آنا را دنبال می کند. انیمیشن یخ زده با داستان دلنشین، آهنگ های به یاد ماندنی مانند “Let It Go” و انیمیشن خیره کننده اش، به یک پدیده جهانی تبدیل شد و بیش از 1.2 میلیارد دلار فروش کرد و دو جایزه اسکار را از آن خود کرد.

انیمیشن مینیون ها Minions:

اسپین آف فرنچایز انیمیشن من نفرت انگیز، مینیون ها به کارگردانی پیر کافن و کایل بالدا، یک انیمیشن کمدی است که بر ماجراهای ناگوار موجودات زرد دوست داشتنی تمرکز دارد. ماهیت شیطنت‌آمیز آن‌ها مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرد و آن  را به موفقیتی عظیم تبدیل کرد و بیش از 1.1 میلیارد دلار در سطح جهانی به دست آورد.

انیمیشن شگفت انگیزان 2 :

به کارگردانی برد برد، دنباله‌ای برای انیمیشن ابرقهرمانی اصلی است. این انیمیشن فراتر از انتظارات بود و با فروش بیش از 1.2 میلیارد دلار در سراسر جهان به پرفروش ترین فیلم انیمیشن تاریخ تبدیل شد. «شگفت‌انگیزان ۲» با سکانس‌های اکشن هیجان‌انگیز، پویایی خانوادگی صمیمانه و انیمیشن استثنایی‌اش، خود را به عنوان یک موفقیت تجاری عظیم تثبیت کرد.

 

بهترین انیمیشن های 2022 و 2023

 • انیمیشن برادران سوپر ماریو
 • انیمیشن مرد عنکبوتی آنسوی دنیای عنکبوتی
 • سوزومه
 • پینوکیو
 • لاک پشت های نینجای جهش یافته نوجوان آشوب جهش یافته

 

بزرگترین کمپانی های تولید کننده انیمیشن

چندین شرکت برجسته تولید انیمیشن وجود دارند که به طور مداوم انیمیشن های موفق و پیشگامانه ارائه کرده اند. در اینجا تعدادی از بزرگترین شرکت های تولید انیمیشن و برخی از موفق ترین انیمیشن های آنها آورده شده است:

استودیو انیمیشن پیکسار:

استودیوی انیمیشن پیکسار، یکی از زیرمجموعه های شرکت والت دیزنی، به دلیل ایجاد انقلابی در صنعت انیمیشن از طریق کار پیشگام خود در انیمیشن های کامپیوتری شناخته شده است. برخی از انیمیشن های بسیار موفق آنها عبارتند از:

 • داستان اسباب بازی : اولین انیمیشن کاملاً رایانه‌ای، داستان اسباب‌بازی (1995)، همراه با دنباله‌های آن، داستان اسباب‌بازی 2 (1999) و داستان اسباب‌بازی 3 (2010)، قلب‌های مردم را تسخیر کرد
 • در جستجوی نمو : این ماجراجویی دلچسب زیر آب، سفر دلقک ماهی به نام مارلین را دنبال می کند که او به دنبال پسرش، نمو می گردد.
 • درون و بیرون : با کاوش در احساسات پیچیده در ذهن یک دختر جوان، از داستان سرایی مبتکرانه و انیمیشن خیره کننده استفاده می کند تا دنیایی درونی را به تصویر بکشد که در آن احساسات شکل های انسانی به خود می گیرند.

استودیو انیمیشن والت دیزنی:

استودیوی انیمیشن والت دیزنی، یکی از قدیمی ترین و مشهورترین استودیوهای انیمیشن سازی، دارای سابقه ای غنی در خلق آثار کلاسیک بی انتها است. برخی از انیمیشن های موفق آنها عبارتند از:

 • یخ زده : این انیمیشن موزیکال الهام گرفته از افسانه به یک پدیده جهانی تبدیل شد و بیش از 1.2 میلیارد دلار در باکس آفیس به دست آورد.
 • زوتوپیا : در دنیایی پر از حیوانات انسان نما می گذرد، و موضوعاتی از تعصب و تبعیض را از طریق مشارکت غیرمحتمل بین یک افسر پلیس خرگوش و یک روباه کلاهبردار بررسی می کند.

انیمیشن DreamWorks:

انیمیشن DreamWorks مسئولیت چندین فیلم انیمیشن موفق را بر عهده داشته است که ترکیبی از طنز، ماجراجویی و انیمیشن های بصری خیره کننده را ارائه می دهد. برخی از انیمیشن های قابل توجه آنها عبارتند از:

 • انیمیشن شرک
 • پاندای کنگ فو کار

این ها تنها چند نمونه از بزرگترین شرکت های تولید انیمیشن و انیمیشن های موفق آنهاست. هر یک از این شرکت‌ها کاتالوگ متنوعی از انیمیشن‌ها دارند که قلب مخاطبان را در سراسر جهان سرگرم کرده و لمس کرده‌اند.

انیمیشن از ابتدا فروتنانه به یک رسانه داستان سرایی قدرتمند تبدیل شده است که تخیل مخاطبان را در سراسر جهان تسخیر می کند. از طریق کاوش در تاریخ غنی آن، بررسی انیمیشن‌های نمادین مانند «داستان اسباب‌بازی» و «Spirited Away» و همچنین موفقیت جهانی انیمیشن‌های پرفروشی مانند «یخ زده» و «شگفت‌انگیزان 2»، آشکار است که انیمیشن موفق شده است. قدرت فراتر از مرزها و گذاشتن تأثیر ماندگار بر بینندگان. همانطور که تکنولوژی به پیشرفت خود ادامه می دهد، انیمیشن بدون شک مرزهای خلاقیت را جابجا می کند و مخاطبان را برای نسل های آینده مجذوب خود می کند.